Skocz do zawartości

Wiz: kuchnia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam,

bardzo ładna praca. Teraz krytyka:

- nie podoba mi się materiał chromu

- kiepsko wygląda mapka w oknach

- światło, trochę dla mnie za ostre

- kuchnia jest niepraktyczna ;)

To wszystko, ale mimo to bardzo mi się podoba.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne, mi się podoba osobiście, fajny pomysł z nie regularnymi otworami na światła, materiał okapu ładny ( tytan?), Bardzo pozytywnie jak dla mnie. Pozdrawiam.I tak dalej.

 

(Odnosiłem się wyłącznie do wizualizacji nie do projektu.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liber koszyczek się robi ze sphere odpowiednio zagęszczając rawędzie connectem i skalując vertexy, potem create shape. Gdzieś na evermotion jest cały tutek do tego.

 

Dzięki za komenty, niestety okazało się że kuchni jużnie dam rady wogóle poprawić bo zrypałem coś przy partycjonowaniu i cały dysk mam goły :(((

poszło się **** sporo danych , zarówno plików maxowych jak i ze studiów więc totalna załamka, próbuję odzyskać programem ontrackEasyRecovery ale nie widzi cham nic z 2007 roku tylko jakieś stare jpgi mp3 i doc...

 

jeżeli ktoś się zna na odzyskiwaniu danych to prosze o pm albo na gg o jakąś pomoc :((

 

tu jeszcze jeden plik ocalały tylko dlatego że na evermotion go postowałem

 

http://img293.imageshack.us/img293/3256/34073663vm7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna kuchnia i bardzo fajny render, przyczepilbym sie tylko do wpdajajacego swiatla slonecznego ktore bardzo niemrawo sie odbija w podlodze a na szafkach jest o wiele jasniejsze.

 

OT

Odzyskiwanie danych.

Mam nadzieje ze o tym wiesz ale jesli nie to o pierwsze i najwazniejsze po uwaleniu dysku nigdy i nic na nim nie zapisuj dopoki nie odzyskasz danych. Oczywistym jest ze dysk trzeba podpiac do sprawnego komputera.

Co do odzyskiwania to najlepiej poczytaj na necie. Jesli uzywasz EasyRecovery to najpierw proboj zeby sam znalazl partycje (jesli pamietasz jakiego one byly rodzaju NTFS, FAT to ulatwi to zadanie) jak nie znajdzie to jest tam kilka innych opcji wyszukiwania danych. W opcjach odzyskiwania mozesz ustawic jak ma odzyskiwac pliki, trzeba poczytac i odpowiednio ustawic zeby np. pomijalo skrzyzowane pliki.

 

zycze powodzenia i odzyskania wszystkich plikow i zeby byly sprawne w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności