Skocz do zawartości

Wiz: Gabinet


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest to gabinet, nad którym siedzialem miesiac czasu i robilem 1000 poprawek.Kosztowal mnie mnostwo nerwów.Firma ASPEKT dla której go robilem nie wywiazala sie z umowy i zerwalem współprace wiec teraz spokojnie moge go wam pokazac.Finaly byly renderowane w rozdz.3600x2542(tutaj zmiejszylem je do 1280x960).To na tyle , pozdrawiam Marek

 

3dv007scene02frame01pskb8.jpg

 

3dv007scene02frame02hi4.jpg

 

3dv007scene02frame03v02kx2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No ładne ale drewno na tym biurku... kolor koszmarny i do tego narożniki w "mydełko".

To chyba ta tzw. "Wiśnia Calvados" - Wygląda jak najgorszy laminat z firmy "Meble Bodzio"

Byłoby nawet ładne projektowo ale okleina psuje wszystko. Dobór mebli twój? Jak nie to uwag nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba troche za jasno, troche jak w szpitalu przyszlosci albo fabryce Intela :)

bardzo fajna tex drewna ale shader juz nie, moglby wiecej odbijac.

fajne fotele, kiepski shader tworzywa (wszystkie elementy z tworzywa lepiej by wygladaly czarne, nadaly by troche kontrastu).

kartka na stole jest do gory nogami ale to chyba dlatego ze wszyscy walneli wczesniej po 100 ;)

widok za oknem by bardzo pomogl.

 

P.S. szkoda ze zleceniodawca nie docenil Twojej pracy. czy chcesz powiedziec zebysmy uwazali na ta firme?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba troche za jasno, troche jak w szpitalu przyszlosci albo fabryce Intela :)

bardzo fajna tex drewna ale shader juz nie, moglby wiecej odbijac.

fajne fotele, kiepski shader tworzywa (wszystkie elementy z tworzywa lepiej by wygladaly czarne, nadaly by troche kontrastu).

kartka na stole jest do gory nogami ale to chyba dlatego ze wszyscy walneli wczesniej po 100 ;)

widok za oknem by bardzo pomogl.

 

P.S. szkoda ze zleceniodawca nie docenil Twojej pracy. czy chcesz powiedziec zebysmy uwazali na ta firme?

 

 

 

Omijac dalekim lukiem!!!!!!!!!!1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt + kolorystyka = średniawka. Ja bym tam nie raz pewnie wyrżną o ścianę. Wygląda to tak jak scena z Matrixa gdzie bohaterowie stoją w cyberprzestrzeni gdzie jest tylko biel i tylko pojawiają się jakieś elementy..np półki z bronią. a tu się pojawiło biurko :)

Render super.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosyć ładna praca tylko przy krześle obrotowym te oparcie takie hmm proste (prosto zrobione) no i texturka mebelków niezbyt ładna. Reszta mi się podoba, gratuluję scenki :) ładna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to,ze zrobilem wizke , meczylem sie z nia miesiac(w zalozeniu mialem to zrobic w 2 dni) ale oni sie ciagle czegos czepiali i jak juz byl koniec i efekt koncowy im sie podobal , i przyszlo do rozliczenia sie to szef firmy przyslal maila, ze za duzo czasu to trawlo i za duzo jego ludzie przy tym stracili czasu ) proponawal zaplcic 30% umowionej kwoty (czyli 300zl) .Napisal ze ja tylko wlaczylem swiatlo i poscilem render na noc. Odpisalem mu ze jest nieuczciwy i wykorzystuje ludzi.Oszust i trzymajcie z daleka od tej firmy. Poza mna inna scen robilo podobnao 2 chlopakow meczyli ja ponad miesiac i dali sobie spokoj , bo jemu caly czas nie pasowal podobno material szkla.Powiedzilem ze mam gdzies jego pieniadze i ze postaram sie aby juz nikogo z zadnego forum nie naciagnal na "wspolprace".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

scenka coprawda prosta, taka chciał "klient". Materiały w wiekszosci bardzo dopracowane(podoba mi sie skóra), drewienko takie musiało byc, ale jest ok.

Fajny klimacik.

Tak troche abstrachuja od scenki to sie tak zastanawiam, czy moze nie stworzyc oddzielnego wątku z "czarna listą" zleceniodawców (których trzema mijac szerokim łukiem) Po Twoim przypadku widać( i tych kolesi co robili przed toba ) ze jest to zwyczajne wykozystywanie ludzi i to jeszcze w tak ch..wy sposób. Moze taka lista by zmniejszyła szanse na to , ze inni sie znają w podobnej sytuacji a temu "zleceniodawcy" znacznie trudniej bedzie znaleźć wykonawce. Myslem ze tak działających "firm" jest sporo i spora część nas sie na takich natknęła, wiec pare negatywnych przykładów by sie pojawiło :)

PoZdRo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MArekG wykonales kawal dobre roboty, rendery sa bardzo ladne wszystko wyglada nadzwyczaj naturalnie no jedynie mozna by sie czepic siedzisk fotela na kolkach ale to byloby szykanie dziory w calym. Szkoda tylko ze firma dla ktorej to robiles tego niedocenila ! z wlasnego doswiadczenia wiem ile czasu i nerwow kosztuja poprawki zwlaszcza wtedy gdy klient sam niewie czego chce i co chwola wpada na coraz to genialniejsze pomysly. Jak na to niepatrzec masz kolejna bardzo dobra pracke w folio , choc za czas i prace nikt ci niezaplacil :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi sie, technicznie moze i ok, pomijajac fotele i stoly...

 

ale ujęcia do bani i nigdy nie zrozumiem ludzi którzy zapalają lampę w tak bardzo jasnym pomieszczeniu, a te szachy.. pliiiis

 

greets

 

edit: wspolczuje Ci tej wspolracy... ten cały "szef" jest po prostu gnojem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobby_digital - mam nadziej, ze juz nikt im nic nie zrobi w 3d

dyonizoss - masz racje fajnie by bylo zrobic watek wlasnie z takimi oszustami, aby nie mogli juz nikogo naciagnac.Umiescilem posta w dziale oferty pracy z ostrzezeniem,ale nie zostal jeszcze wyswietlony(moze trzeba jeszcze poczekac)

Predator - dzieki Predator za dobre slowo, przynajmniej bede mial kolejna pracke w portfolio

 

Dla zainteresowanych pokaze screena z maxa - zobaczycie jakie patenty uzylem, aby klient widzial wyoblenie na krawedziach stolu

222222bd8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi sie, technicznie moze i ok, pomijajac fotele i stoly...

 

ale ujęcia do bani i nigdy nie zrozumiem ludzi którzy zapalają lampę w tak bardzo jasnym pomieszczeniu, a te szachy.. pliiiis

 

greets

 

dlaczego ujecia do bani??????To bylo dla producenta mebli - produktem, który chcemy wyeksponowac sa meble, wiec uwazam ze ujecia są bardzo dobrze dobrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec po kolei:

ujecie 1 - podstawowa rzecz, stół wg mnie kończy się za blisko dolnej krawędzi i za blisko lewej, osobiście zwiększyłbym kąt patrzenia kamery, ale tego nie jestem pewien. Obrazek ogólnie jest płaski, może przez camera correction...

 

ujecie 2 - po namyśle jest ok, prawie ok :) ale mogłoby być już, w każdym razie za mało miejsca po bokach, może zwiększyłbym kąt kamery, nie wiem musiałbym zobaczyć

 

ujęcie 3 - to ujęcie jest bez jaja dodatkowo przez to że blat tego stołu przy takim oświetleniu powinien cokolwiek tego światła odbijać, a jest matowy, a co do ujęcia to zwiększyłbym kąt kamery i przesunął ją lekko w lewo, może zwiększyłoby to trochę dynamizm ujęcia...

co do rzeczy na stołach.. wygląda jakbyś nie wiedział czy coś tam położyć czy jednak nie... albo więcej albo wcale.

To tyle na razie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrze na ten screen z view p. i robi wrażenie ( moze szkodsa ze nie pokazałes tego klientowi :) Te line to sa jakies ukryte źródła swiatła czy cos co poprostu sie w tych obłosciach ma odbijac? Gratulacje za te innowacje :)

P.S. To ogłoszenie umiesciłes na architekci.pl ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrze na ten screen z view p. i robi wrażenie ( moze szkodsa ze nie pokazałes tego klientowi :) Te line to sa jakies ukryte źródła swiatła czy cos co poprostu sie w tych obłosciach ma odbijac? Gratulacje za te innowacje :)

P.S. To ogłoszenie umiesciłes na architekci.pl ??

 

te linie sa po to aby blat mial co odbijac, jest klika swiatel ktore maja wlaczone tylko blaty . Jakie oglposzenie?na architekci.pl zareklamowalem tylko swoja stronke :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oceniał opinii innych w tym wątku, ale chyba ocenili Ci tą pracę z lekka przez pryzmat Twoich wcześniejszych wizek;) Tutaj jest zdecydowanie poniżej Twojego poziomu, tym bardziej, że jak sam mówisz, robiłeś to cały miesiąc!;) Ale rozumiem, że klient był niewygodny, znam z autopsji;) Co do tego zamieszania w okół obłości na krawędziach, to nie denerwuj się, ale coś przekombinowałeś;) Gdybyś wybrał nieco inne ujęcia, przynajmniej w części skupiające się na wspomnianych zaokrąglonych krawędziach (na przykład ujęcie bardziej z pozycji na wysokości blatu) to nie miałbyś takiego problemu;)

 

Zresztą, same pomieszczenia nie służą specjalnie dokładnej prezentacji mebla, brak przynajmniej jednego ostrzejszego światła, żeby podkreślić detal. No i krzesła. Chamsko kanciaste oparcia i chyba bump Ci się na nich odwrócił;)

Pozdrawiam i życzę jak najmniej takich klientów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oceniał opinii innych w tym wątku, ale chyba ocenili Ci tą pracę z lekka przez pryzmat Twoich wcześniejszych wizek;)

Z ta opinia lekko przesadziles , mi osobiscie ten projekt sie podoba , z wczesniejszych wizek pamietam bodajze jedna ktora rownie bardzo mi sie podobala. To wszystko, jeden lubi w[o]dke drugi piwo kwestia gustu sadze :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie Marku

 

Po obejrzeniu renderów i skrinów muszę powiedzieć że dość dużo namęczyłeś się przy tej scenie. Szkoda że zleceniodawca nie wywiązał się z umowy. Pewnie nie zdaje sobie sprawy jak trzeba się czasami namęczyć i pokombinować aby uzyskać coś takiego, ale to tak jest z ludźmi nic tutaj nie poradzisz. Pozostaje mi życzyć abyś w przyszłości nie miał takich klientów. Co do Twojej pracy to: fajną masz podłogę i lampę na pierwszym ujęciu oraz szkło mleczne „najs dzob” haha

 

Pozdrawiam

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności