Skocz do zawartości

Pytanie o animacje i film ?


Gość starplanet

Rekomendowane odpowiedzi

Gość starplanet

Mam takie pytanie poznałem całkiem niedawno podstawy obsługi programu 3Ds Max , wcześniej interesowałem się programem Adobe Premiere i ogólnie efektami wykorzystywanymi w filmach. (dalej to zainteresowanie podtrzymuje) i mam takie pytanie chciałbym zrobić następującą animację :

 

Nagrać film kamerą video (cyfrowa) treść filmu: osoba udająca że pociąga za jakaś np wajchę na niebieskim tle. Metodą bluebox wyciąłbym niebieskie tło. W programie 3ds max chciałbym wykonać tą wajchę i tu mam pytanie jak to wszystko połączyć zakładając że mam wajchę zrobionioną i film w formacie avi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

starplanet, tak na sam początek przychodzą mi do głowy 2 możliwości. Pierwsza to ustawienie jako tła w 3ds owego avi'ka i wyanimowanie odpowiednio zmaskowanej wajchy. Ale ta metoda ma dużo jakościowych mankamentów. Druga możliwość to praca na filmstrip'ie. Zapisujesz avi'ka na filmstrip (obraz poklatkowy; uwaga bo masakrycznie dużo zajmuje) i edytujesz go w Photoshopie. Ta metoda jest o wiele bardziej żmudna, ale daje Ci o wiele większą kontrolę nad rezultatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności