Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Pistolet COLT 1873


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Przedstawiam wam moja pracke która wlasnie skonczylem, wiem ze nie jest to jakas rewelacja, no ale zrobilem tak wiec wstawiam, prosze o komentarze i moze kiedys jak mi wroci ochota do tej pracy to ja poprawie

 

Z góry dziekuje.

 

colttq3.jpg

 

colt3db6.jpg

 

scenajg7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Raffaello

no fajny colt'cik, ale nie powala, podoba mi się w miniaturce,

coś jest nie tak z podstawką do niego bo chyba wisi w powietrzu na jednym z końców (bliżej kamery) no i za duży nikielek tam dałeś może dlatego nie widać czy się opiera czy nie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafaello ma rację. Najlepiej połóz go bez podstawki na blacie czy tkaninie i zmień połozenie kamery. Popracuj nad materiałem rączki; jest bardzo jednolity, równiutki. Daj mu jakies przetarcia, ślady zużycia... No i może dodaj tej scenie atmosfery: połóz rewolwer na szmatce do czyszczenia, a szmatkę na dębowym blacie biurka, obok butelka Whisky, whiskacz, popielniczka... czaisz klimat.

No i daj nieco więcej świateł: tłowe, wypelniające a nie tylko główne. Najlepiej dostosuj je do sceny i otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw temat: to NIE jest pistolet. To rewolwer.

Poza tym to "Peacemaker" to broń czarno prochowa, używa więc zupełnie innej amunicji

Podoba mi się ten chrom jako chorom, jednak do tej broni nie pasuje on wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

no teraz juz zdecydowanie lepiej niż w wersji poprzedniej, widzę że shoguna uwagi zostały zaakceptowane! i zaczaiłeś klimat!

colcik co prawda mógł ulec większemu podniszczeniu ale sceneria super!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności