Skocz do zawartości

stery a maya 8


dirty

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

jesli macie grafy nvidii (w szczegolnosci z serii 7, w szczegolnosci 7600gs) to napiszcie jakich sterow uzywacie.

 

w koncu przesiadlem sie na osemke i oczywiscie sie okazalo, ze nowa maya nie lyka sterownikow, ktore byly idealne dla v7 (po pewnym czasie maya po prostu 'zamiera'. niby nie ma zwisu, ale nic nie idzie zrobic, menu nie dzialaja, nawigacja tez nie.... zreszta nic nie dziala)

 

pytam bo nie chce robic syfu ze sterami a poza tym nie mam za bardzo ochoty probowac kazdej wersji forceware'ow (juz i tak zainstalowalem 2 wersje sterow i nic- 93.31, 93.71)

 

wiec jesli macie geforcy 7x00 i maya8 dziala Wam pieknie to piszcie na jakich sterach.

 

dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość michlord

Kurcze chyba muszę zainstalować nowe stery... mam 84.21 i maya miałem triala czy coś w tym rodzaju i działała pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirty -> Karta dokładnie ta o której piszesz - Maya 8 działa i działała na wszelkich sterownikach od nvidii. W Xp'ku regularnie updatedowałem drivery i nigdy problemów nie miałem. Teraz na Viscie jadę na 100.59, problemów również niet.

 

Coś innego musi Ci powodować problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe co jest grane. wyglada to mniej wiecej tak, ze po ok 3 minutach robi sie jakby zwis. pisze jakby, bo maya niby chodzi, ale jak pisalem nie dziala nawigacja. moge za to dawac dany viewport na fullscreen spacja bez problemu. jak najade na menu programowe, to jest ono podswietlone, ale nie rozwija sie. ogolnie nic nie dziala..:/

maya 7 chodzi bez problemu.

co ten autodesk narobil;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności