Skocz do zawartości

POJAZD 3D: AUDI S3


kingwins

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo fajny model, mógłbyś jednak wymodelować reflektory zamiast dawać teksturkę :D i jeszcze jedna sprawa... wszyscy piszą, że VRay lepszy... a w czym niby lepszy ?? :P można tak powiedzieć tylko wtedy, gdy się w 100% opanuje i Brazila i VRaya a wygląda na to, że ktoś sobie załatwi naprzykład Brazila, VRaya i Final Rendera i robi rendery na domyślnych ustawieniach (nic nie zmieniając) i ocenia gdzie mu lepiej wyszło :| ludzie, jak się nie umie zrobić lakieru w Brazilu to nawet Mental Ray nie pomoże (tam to dopiero jest w ch..j opcji :]) !! wszystko zależy od ustawienia światła, skylight, mapki HDRI (no właśnie, widzę, że zamiast mapki HDRI dałeś na górze białego plane\'a :)) i odbić na lakierze, więc zejdźcie z tego Brazila :P:P:P

P.S. Kingwins, jak chcesz to uderzaj do mnie na GG a spróbuję ci pomóc z tym lakierem :)

 

Originally posted by wiggles

podoba mi sie ten model - jakas mania sie teraz na punkcie samochodow zrobila :D loozack czy to twoja sprawka ? :D;):P

 

[rotfl]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack - :D :D :D :D :D :D Nie obrażaj się.

 

1. Reflektory nie są texturą (może przez ten słaby AA_1x1 tak wyglądają :) )

 

2. Jestem początkujący

 

Bardzo chętnie uderzę na GG żebyś mi conieco wyjaśnił.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego miałbym się obrazić ?? no co ty :D

ad.1. ups, sorki, jakoś tak mi bardziej na teksturkę wyglądały a tu taka pomyłka :P:)

ad.2. każdy tak mówi :] a który to już model w twoim życiu ??

 

no to uderzaj :D zdrówko [piwo]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. model to chyba drugi w życiu bo poprzednich nie liczę (były tragiczne) a wcześniej robiłem człowieczka, też dołącze screena, to może być kierowca :) A co do lakieru to bawię się i bawię się i takie coś mi wyszło (mafia :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do działu \"Mam newsa....\", zamieściłem tam kilka linków, które może ci pomogą :)

ale już teraz mogę ci powiedzieć, że dobrze by było, gdyby podłoże miało ten sam kolor co otoczenie, no chyba że robi się scenkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności