Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Krzesła


Rekomendowane odpowiedzi

Projekt dyplomowy znajomej z wrocławskiego ASP - obiekt wspomagający funkcję czytania.

Modelowane w maksie, renderowane w vrayu, bez poprawek w photoshopie. Większość renderów była duża, to i długo sobie szła.

Projekt Ola Utrata. Reszta ja.

 

6029826511f91503.jpg

 

f1c6806716c48774.jpg

 

5c64160282bdbd31.jpg

 

c2cc882092c305f6.jpg

 

850e3ce85bec8b5d.jpg

 

A tu wcześniejsza wersja.

 

abf88ca943a0a477.jpg

 

44454dd1ce223d00.jpg

 

54a12cc745dab33c.jpg

 

e0fc5c56db44bdfd.jpg

 

68564d322abec4d9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dzięki za pochlebne opinie.

Tutaj viewporty studia, jak widać skomplikowane to ono nie jest.

 

studionf7.th.jpg

 

Oświetlane HDRI, w odbiciach globalnych też HDRI. Przy zielonym krześle używałem HDRI dostępnego na tej stronie, a to z drewnianego gdzieś zaginęło. Mapa krzesła nie jest porywającej wielkości, ale proszę bardzo:

teakzm7.th.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

fajne krzesełka, tylko co do projektu to osobiście bym ich nie kupił ponieważ używając takich krzeseł do czytania często trzymam ręce na poręczach a one z tego co widać na renderkach nie należą do miękkich.

ogólnie modelki ładne

pozdrro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze.

Raffaello - siedziałem na prototypie owego krzesła i było w miarę wygodnie, no ale nie spędziłem na nim więcej niż 20 sekund, więc ciężko się wypowiadać o wygodzie przy czytaniu

briz - dobra uwaga, faktycznie lepiej by wyglądało gdyby choć jeden render był z wersją dla leworęcznych

cta - przestrzeni jest tyle ile trzeba, wymiary wzięły się z analiz i badań, choć siedzisko jest przeznaczone raczej dla osób szczupłych. Co do pojemniczków to są one na różnego rodzaju książki i zeszyty, ale to i tak zależy od siedzącego co tam wrzuci :)

Tomuś - i tak już długo szło, wydaje mi się, że zwiększenie samplingu nie wiele by pomogło, a na czas by wpłynęło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności