Skocz do zawartości

Layout: Design SKLEPU INTERNETOWEGO do oceny


duck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nawet fajnie.

Nie chcę się czepiać, ale przeszkadza mi taki niuans. Nie wiem, czy tak jest, bo to jeszcze wersja robocza, czy po prostu to przeoczyłeś, a może tak ma być, ale robi to dość dziwne wrażenie. Na załączonym obrazku zaznaczyłam, każdy w inną stronę, a to ma być chyba cieniowanie, nadanie jakiejś tam trójwymiarowości? To tak jakby na każdego padało inaczej światło. Jakoś mnie to gryzie w oczy :)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie doczepie czegos co widac odrazu ale pewnie nikt nie zwraca na to uwagi :) Ja mam zboczenie zawodowe i zwracam. Tam po lewej stronie od laski jest numerek 5 ;) Co on znacza ?? 5 button'ow co sa na gorze ?? Moze popraw na 07 jako ze mamy ten rok. To tylko tak uwaga.

 

4+/6 popraw to i masz u mnie 5/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SirAnen, trochę bez sensu. Można rozważać, czy te numery w ogole sa tam potrzebne, wydaje mi sie, ze maja niewiele wspólnego z logika, ze istnieją bardziej ku wypełnieniu grafiki, ale dawać zamiast 5 7 bo mamy ten rok, to już zupełnie podważy sens 4 pozostałych. Spodowuje to chęć nadania im jakies symboliki typu a ze istnieja od 2001 roku, a moze w 2001 to sie zajmowali glownie odtwarzaczami mp3.

;)

 

Ciekawe, tak swoja droga, co mial na mysli autor wpisujac je tam.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te numery? :D nie mają żadnej symboliki, tak jak powiedział fred_000 umieściłem ja zeby wypełnić grafikę. taki o motyw.. dzieki za ocene.

co do logo, to jutro słuchaweczki będą nierobotnicze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto i logo

http://img255.imageshack.us/my.php?image=logo2ok7.png

 

razem + widok produktu

http://img66.imageshack.us/my.php?image=audio6yn2.png

 

sory ze tak odkopuje i zakopuje, ale nie moglem jakos sie skupić na tym.

az do teraz ;)

ma ktoś jakis pomysł/tutek jak wykonać tą gumę (co jest najbliżej globusa) jakos.. bardziej realnie?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Wyszło jasno i przyjemnie. Generalnie niezła robota, ale chyba powinieneś troch ę bardziej wyeksponować sprzedawane przedmioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że pracuje w tym, tzn w projektowaniu stron. Nie ważne gdzie ważne, że to duża agencja. Strona ogólnie poprawna, ale... no właśnie, jest parę ale.

1. Kolumna "kategorie produktów" powinna trzymać poziom pozostałych kolumn.

2. Za duże logo. 50% tego co jest by wystarczyło.

3. Ikony produktów na belce powinny mieć zbliżoną wielkość. Nie ważne, że będą nie proporcjonalne.

4. Więcej powietrza pomiędzy ikonami produktów a brzegiem ramki, w której się znajdują.

5. Fonty lepiej będą wyglądały w wersji light. Nadasz dzięki temu stronie bardziej ekskluzywnego charakteru .

6. Poziom kategorie->produkty->informacje w jednym kolorze.

na koniec uwaga odnośnie funkcjonalności. Wyszukiwarka powinna się znajdować z prawej strony. Takie są reguły. Nikt nie robi wyszukiwarki z lewej strony. Dodatkowo w twoim projekcie ginie ona przygnieciona przez DUŻE logo . w efekcie jest mało widoczna.

To tyle. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysha:

klientowi sie juz spodobało. dzieki za pomysł.

M@Ti:

znaczy większy obrazek produktu?

Simple_man:

1. nie zgodze się ;) dlaczego? bo inni tak robia? zeby było poprawniej?

2. to prawda. ale to juz nie ode mnie zależy ;) tak sie podoba

3,4. zmienie

6. nie zgodzę sie ;) (tak jak w punkcie 1)

co do szukaj, to nie wiem czy wszyscy, ale ok. nie bede jednak miejsca zmieniał,bo bym musiał nieźle znowu nabrudzić.

dzieki i pozdrawiam rowniez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności