Skocz do zawartości

Scena 3d- Szczur


Browar

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć witam wszystkich. Jestem nowy na forum , zalogowałem się 30 sekund temu :D. Maxem bawię się z zapałem gdzieś tak od wiosny. Zamieszczam prackę którą niedawno skończyłem. Z góry dzięi za wszelkie uwagi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak chcesz usunąc post to użyj \'edycja postu > delete\'. A szczegóły dot. nazewnictwa wątków znajdziesz tutaj:

http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=6229

 

Scena fajna, ale trochę mi oświetlenie nie pasuje i dla mnie zdecydowanie za duży kąt. Powinien nadać klimatu czy dynamiki a nie zmuszać mnie do nadwyrężania szyi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze tylne stopy jakieś dziwne, po drugie proporcje chyba zachwiane. Przednie łapy za długie. Uszy też nie takie, szczury mają zdaje się szpiczaste. No i najważniejsze to meshsmoth. Chcesz mi powiedzieć, że modelowałeś te wszystkie ścianki poligonami? Jeżeli nie to poco dodatkowo nakładać meshsmoth?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest bardzo dobrze. Techniczne umiejętności posiadasz i to widać na pierwszy rzut oka. Opanowałeś głębokie podstawy i efekt jest ciekawy. Brakuje jednak tego czegoś, zeby szczur przemówił :))

To kwestia światła, kompozycji i ustawienia szczura... myslę, że kolejne pracki będą co raz lepsze, a Ty nabierzesz wyczucia przez doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, scenka fajna, aczkolwiek moglabybc lepsza :P... mianowicie, jak juz leander wspmnial kat za duzy... pozatym moze powieksz troche teksture na tych kamyczkach nad przejsciem :)... ogolnie to fajnie ci wyszedl klimat na backgroundzie :)... ten dym wymiataa ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności