Skocz do zawartości

Bitwa 3d: Dom - House


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tematem pracy bedzie dom jako ze za dziecka wszystko z domem mi sie kojarzylo oraz temat ognia jako uczucia ciepla i piekna. Do teraz wspominam te chwile przy kominku kiedy patrzylem w jeden z zywiolow.

Światło które ożywaiło , które było dla mnie jak promień dający życie.

 

Hello

My subjet will be my house as i remeber it form my childhood. The big fireplace that was for me , something beutifull - fire , one of the element of the nature. The light , the beam of life.

 

Glownie wykonuje Wizki wiec postaram sie trafic w idee tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobra , to zabieram sie najpierw za rzeczy ktore najlepiej pamietam.

Od zawsze cos nie zwyklego bylo w sowach dla mnie :) Taki duzy ptak , ciezki a zarazem lata :) Nie powiem , kowencje wzialem troche z gry Syberia oraz Rise of Legends. Bede sie staral bazowac na fotce co znalazlem w necie.

 

Ot takie zwierze ktore wynalazlo sposb jak moze lepiej latac. Jest to celowy zabieg - jak dojde do wygladu pokoju to powiem dlaczego. Bardzo podziwam wszelkiego rodzaju wynalazki da vinci - to efekt tego zauroczenia.

 

testsf6.th.jpg

 

Nie ma jak to domowe zacisz :) Objadek zjem i do roboty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nikt nie chce sie zemna bawic. Tak wiec ryba ta nazywa sie Linophryne, Linophrynidae. Zrobiłem ją w celu pokazania jak światło ożywia nie które przedmioty. Część sceny bedzie martwa - mechaniczna a część na którą pada światło żywa.

 

Głównie skupie się na kominku ale to dopiero za jakiś czas. Teraz fotka z pracy od godz 15:30 do teraz :D

rybka2oc3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Bardzo luźne nawiązanie do tematu, ale z tego co widzę klimat nietypowy:) Ciekawym jak te modeliki będą wyglądały na całości:)

 

Texturki rybki zbyt prymitywne, wydają się rozciągnięte i niekonkretne. Mam wrażenie, że nakładane wprost na model, bez żadnego mapowania.

 

Powodzonka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz , ale dopiero co weekend jest :) W tygodniu czlowiek pracuje - uczy sie.

Co do tematu - rozne tutaj widze motywy - moj jest troche inny ;)

Ja jestem bardzo zauroczony takim przedstawieniem tematu ala Tim Burton - niekonwecionalnie :D

 

Dobra , jutro pokaze cos jeszcze poskrobalem :)

 

edit: wbity kciuk oraz skrecony palec srodkowy - wynik treningu Footballu Amerykanskiego Poznan Fireballs :) Moze ktos na partyjke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh , ciezko sie modeluje jedna lapka :) Wstepna werjsa JA :) z mlodosci :)

Bylem dosc wysokim i ciuszki zawsze mialem po braciszku :)

Jak bede mial w 100% dzialajaca prawa dlon to poprawie :)

Najgorzej idze mi organika , dlatego robie te mechaniczne sprawy.

dzieckorm6.th.jpg

Wrzucam bo czekam na krytyke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności