Skocz do zawartości

Wiz: Apteka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Apteka...celem było pokazanie nowego typu apteki - apteki samoobsługowej. Dlatego tylko na tych polkach do samodzielnego częstowania się produktami, są leki i drogeryjne bajerki :) Robione było w piątek od 13:30 do 18:30 a renderowalo sie do tej pory (A4 w 300 dpi).

Projekt w sumie tez mój, ale to bardziej freestyle niż świadome projektowanie :P

 

luviz_duze_apteka_01.jpg

____

 

luviz_duze_apteka_02.jpg

 

Komentarze mile widziane :)

 

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość ant-3d

Taka przestrzenna apteka zeby nie powiedziec ze pusta :) Chyba troszke za duze odbicie na szybie w drugim renderze ale nie jestem pewien tego... Mi sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz to jako prezent :P dla mnie świetna robota, dzięki :)

To ja dziękuje ;)

 

moim zdaniem samoobsługowa apteka to zły pomysł

Ale to nie moj pomysł :) Narzucone przez inwestora :]

 

Taka przestrzenna apteka żeby nie powiedzieć ze pusta :)

W gwoli wyjaśnienia: na początku dostałem takie "architektoniczne" autocadowe rendery, jak to mniej więcej ma wyglądać i opis, ze produkty mają być tylko na półkach tych samoobsługowych, w sumie mogłem tam dodać troche więcej....zycia? Ale co tam :)

 

siwy, AGmakonts, piotrek, Tomuś: Dzięki :)

 

Dzięki jeszcze raz

Peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...że jest pusto, to już wiesz. Od siebie dodam tylko, że za dużo drewna i elementów w jego kolorze. Ogólnie mało ciekawa prezentacja, ale z tak krótkim terminem można przymknąć oko;) Aczkolwiek, może warto było poświęcić nieco jakości na rzecz dopracowania od strony designu i dodania pomieszczeniu charakteru;) Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy przy szkle nie zmieniłeś jednak...

Mamafaka! Zapomniałem na śmierć :/ sorry:(

Dzięki :)

 

Aczkolwiek, może warto było poświęcić nieco jakości na rzecz dopracowania od strony designu i dodania pomieszczeniu charakteru;)

Owszem można było, nie wiem właśnie czy nie zabrać się za tą aptekę jeszcze raz, teraz już na spokojnie....ale znając życie nie będzie mi się chciało ;)

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności