Skocz do zawartości

Akcja Sprite akcja zmieniajaca oblicza reklam?


Gość pan_maska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pan_maska

Powszechnie już denerwują nas wszelkie reklamy. Niektóre się wyróżniamy, niektóre nawet lubimy, czy więc akcja Sprite sprawi, że reklamy będą coraz ciekawsze?

 

Dlaczego tak myślę? Ponieważ dzięki tej akcji sami możemy mieć wpływ na treść reklamy. Możemy ją współtworzyć. Myślę, że już teraz jej popularność dała do myślenia wszelkim agencjom reklamowym. Co wy o tym sądzicie?

 

Aha i moja propozycja na zakończenie Reklamy Sprite:

http://www.sprite.pl/blogs/spots2/?p=5067

Edytowane przez pan_maska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość pan_maska

Owszem akcja taka jest. Zapewne jest to kolejna, zwykła reklama. Takich akcji było już tysiące, ale daje ona też do myślenia. Bo co gdyby Sprite pozwolił nam rozwinąć główną idee, hasło: pragnienie nie ma szans, jak chcemy? Od zera?

 

 

Tzn. bo na przykład tam: http://www.sprite.pl/blogs/spots2/?p=5067 , jako dokończenie musiałem układać coś wręcz na siłę. Zauważcie, jak wiele ludzi wpadło na ten sam pomysł dotyczący kibiców, szalika ligowego... Dlaczego? Bo tak trudno jest wymyślić coś innego do początku, jaki nam przedstawiono. Inaczej byłoby ciekawie, prawda?

 

Nikt nic nie napisal :( Ale oto co mi wyszlo, kiedy jedynym ograniczeniem jest haslo Sprite: pragnienie nie ma szans

 

Tym razem konwencja nie jest realistyczna – akcja nie dzieje się w świecie rzeczywistym, a w świecie kreskówek (aby było ciekawiej 3d), gdzie już do przemocy jesteśmy przyzwyczajeni. Mamy dla przykładu przedstawiony wyścig dwóch gepardów. Wiadomo stoją na dwóch łapach, jak człowiek... albo nawet nie muszę. Biegną, widzimy, jak piana cieknie im z ust, jak powoli się już męczą i... nagle! Z bok ekranu wyrasta tajemnicza łapa z butelką SPRITE. Jeden z gepardów ją łapie i łapczywie wypija. Przyspieszył niesamowicie zostawiając swojego rywala w tyle. Potem przemazanie ekranu i napis: PRAGNIENIE NIE MA SZANS. Tutaj nawet nie ma przemocy

Edytowane przez pan_maska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności