Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Skatmax - ten ksiądz z gitarka jest bardzo fajny ale ... nie czaję jego lewej dłoni.. w zasadzie przez brak kciuka nie wiadomo która strona jest która..

no ale nie ważne... w każdym razie pamiętaj że głowa i dłonie (ewentualnie stopy) to elementy najbardziej charakterystyczne... w obrębie ubrania błędy jakoś da się zakamuflować ale nie tam...

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzyłem brushy gradientów i filtru glass oraz noise. W zwykłej pracce nie pozwoliłbym sobie na takie szaleństwo, ale szybciej idzie przez filtr niz pedzelek. A i to speed jest :) Drzewa najpierw twardym potem miekkim brushem, i miekka gumka na 20-25%, potem niebo to gradienty , warstwa wyzszych zblurowanych chmur i chmurki pedzelkiem o wysokim scatteringu, spacingu i miekkosci (opac. 20-25%) + gumka jw. Wsio skopiowane i na odbicie. Filtrem glass, potem czarny i biały brush miekki na fale , gradient na przyciemnienie z frontu, na koniec noise dla efektu :) I wsio.Az wstyd sie przyznac zem tyle tego naładował.. Cała praca w czasie 1-1,5h sie miesci + ok 10 min poślizgu wywołanego przez aplikacje filtrów na słabym sprzecie :) NIe lubie tak, wole siem brushami bawic bo efekty sa lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dalsza wersja...

robo_02.jpg

 

proszę o DWA słowa krytyki... (zaznaczam jestem delikatny i to moj pierwszy kontakt z rysunkiem)..

użyłem tablet(ki)u...wielkości znaczka pocztowego... i Aury(tylko) only 2 brushe.

pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by sly

może dostanę jakąś poradę..?

 

ja może nie jestem od radzenia :P ale nie zmienia to faktu że praca bardzo mi się podoba :) mam nadzieje żę tak dobra będzie tesh praca w bitwie 3d :)

 

radą dobrą było by to abyś obejżał sobie Animatrixa 1,2 resistans...:) stamtąd możesz podłapać dużo ciekawych motywów:)

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zdecydowanie w dwóch ostatnich pracach widać mocne contrasty :P Tiger świetna praca...choć ciężko mi jest uwieżyć że to speed...:) jak zresztą w każdy inną Twoją pracę nazwaną speedem...:P mw4d...ćwiczenie czyni mistrza...:) co do coloru...to ja strashnie lubie czerń i mi w tym wypadku color pasuje :)

 

pozdro...

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cwicze cwicze chodzilo o to ze technike jako taką złapalem szkice robie z malym opticy, nanosząc na pierwszą warstwe kolejną co daje taki lighting i fajne jest wogole. :) tiger - super wogole stylowe niesamowite... ale ja bialego nie lubie :D za duzo bialeo :) wyglada jak dziecko aniola albo cos ale pracka wypasiona

 

pozdrawiam all

mw4d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na mój speed-dzik :]

Czas: 4 minuty

Narzędzia: ( tablet ) Painter i Photoshop 7

 

Ciekawe co o tym sądzicie :D

 

 

kometa.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać , że to moja 4 praca wykonana na tablecie :) wieć mało wiem o tworzeniu technikami komputerowymi :) no ale mozecie mnie oceniać surowo , kazda krytyka sie sprzyda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger: dziecko-speedzik? Yeah, right.;) Prawie widze pot ktory kapal Ci z czola, gdy dlubales szczegoliki;)

 

\"Ten w srodku\" jest z innej bajki i o to wlasnie chodzilo. Jak w Futuramie;)

 

Szanu: popraw avatar, bo jest za ciezki!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oDD strasznie fajne masz tła w tych swoich pracach takie malarskie :P Flaczki tesz niczego sobie

 

A tak BTW to jak ktos ocenial by Ciebie tylko po twoich prackach to musiał by cie za ladnego maniaka wziąć, wszyscy robią milutkie puchate, słodziutkie zwierzątka, a ty nam takie wizje brutalne przedstawiasz :D ...

 

A ten misiu taki stojący gozille mi przypomina

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiger ta dziewczynka jest boska :)

 

(\'god is a girl..\' :D)

 

czy moglbys w ramach prezentu swiatecznego dla mnie dopracowac ja zeby byla jeszcze bardziej boska? prosze... zrobie sobie tapetke :)

boto lewe (jej lewe) oko takie rozmazane wiem to speed ale ona jest boska... zrob zeby byla bardziej boska :/ prosze cie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności