Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hahahahah ten komentarz z siostra i psem jest zajebistty.... usmialem sie - szczegolnie ze z moja jest podobnie :):):):)::)) hihihihihih - pracki [po za tym ] sa cool - i z laski swej napisz na [email protected] - w jakim programiku robi sie takie ;farbiarskie; tekstury , moze to sa zwyle rysunki...... i trak mi sie podobaja napisz 0 [email protected] - moze to photoshop...... - niewazne i tak napisz - najlepiej z krotkim opisem jak . bo jestem cienki w malowaniu ------ z gory dzieki za odpowiedz...:):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oDD: Drzewo genialne. Chociaż nieźle dołujące są Twoje prace. Kolory, tematyka ciężkie. Tak więc.. czekamy na więcej :)

 

Phantom: fajna poza i wykonanie. Od razu mi się przypomniała stara, ale kultowa gra na Atari - World Karate Championship.

 

Gościa poniżej robiłem na potrzebe bitwy 2D, ale czasu na resztę zabrakło więc gladiator ląduje w speedach.

 

27-warrior.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eya!

Kurcze... tak patrze na te obrazki i w pewnej chwili jestem bliski rozpaczy... Czemu ja tak nie umiem?! :P

 

Postanowilem tez cos wydlubac na speeda... Wiem ze jestem slaby, ale chociaz powiedzcie co ewentualnie moglbym zmienic lub poprawic...

Acha, praca jest zrobiona mychą w szopie :D

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny z mojej strony speed art. Chociaz nie wiem czy mozna go tak nazwac, gdyz robiony byl okolo 2 godzin , ale i tak nie jestem z niego zadowolony... Poprostu chowam sie jeszcze do was... :(

Acha... i jeszcze jedno...

 

Mam prośbę, sprobujcie powiedziec kto jest na tym arcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem wasze prace i mnie naszlo - pierwszy raz namalowalem cos na kompie :D

 

To jest trzecia pracka z kolei i w zyciu :o , pod spodem jest oryginalny obraz z filtrami i przezroczystoscia a pod tym dodajace efekt szaro bialo czarne tlo ;) tak ze to nie do konca samo paintowanie :D

http://www.toya.net.pl/~marcol/sp_ktm1s.jpg

 

a to moj drugi obraz, jak zauwazylem ze ta czarna kreska nie jest w osobnej warstwie bylo juz za pozno, wiec troche psuje, tylko nie mowcie ze to zolte to gory a to czarne to ptak a odbicie slonca w wodzie to tornado - niektorzy maja tak bujna wyobraznie [lol2]

http://www.toya.net.pl/~marcol/widoczek.jpg

 

jezdem otfarty na krytyke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek Stal: trochę mi się nie podoba nonszalacja z pędzlem nad uchem, speed speedem, ale czy ta pani faktycznie jest łysa? Jakoś mi się to źle kojarzy. Poza tym super.

 

Scatmax: jest taki test psychologiczny z rysowaniem drzewa, kiedyś robiłem. Sprawdzę Twoje wyniki, ale, o ile pamiętam, dziupla Ci dobrze nie wróży :P

 

Tiger: rewelacja, \"You\'re the man!\" jak mawiają starzy górale..

 

To tlye komentarzy bo ide.. na kawę. Ale wszystkie prace to miód na moje oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności