Jump to content
biglebowsky

speed painting

Recommended Posts

Speedzik, khe, khe,

szybkosc w tak podeszlym wieku mi nie sluzy. Ale co tam. Raz matka rodzila. khek

I raz.

W minimalnie innym stylu

salutt

Dziadek Stal

No dziadzie stalowy, te sa fajniaste, szybkie takie:)

Jedruch, przecie calkiem dobry poczatek masz, rob wiecej poprostu, no i nie rob wszystkiego tak jednolitego :)

zona znajomego:):

ta , najgorsze ;] zostaw mi chociaz to , ja tu jestem najgorszy i juz ;]

A tak wogule bigl dzieki za slowa otuchy , juz sie balem ze mnie opieprzysz ze taki duzy obrazek wrzucilem ...

A tak btw spidy sa fajne i pomyslalem ze moez sprobuje jeszcze cos maznac ;]

Biglebowsky: Ta panna młoda jest piękna! Aż mnie w oczy kole urok tej pracy. Jeśli miałbym sobie coś powiesić na ścianie to właśnie takiego natchnionego speeda :) Wszelkie niedoskonałości i niedociągnięcia jedynie dodaja tej pracy waloru niedopowiedzenia. Można na niektóre miejsca patrzeć kilka razy i za każdym dostrzegać co innego. No rewelacja. Aha, właściwie jako jedyny tutaj używasz kilku rodzajów pędzli i nie boisz się gradientów. Powinniśmy brać przykład.

Scatmax: też jestem pod wrażeniem wykonania. I motyw ciekawy. Spoko, na żadnym końcu nie jesteś. Ścisła czołówka naszego, niestety niewielkiego, grona :)

Jedrush: widać postęp, czekamy na kolejne odsłony :)

Znowu tylko \'OCHy\' wznosiłem, ale nic nie poradze, że tak lubię oglądać speedy :)

Pozdrawiam

Bigleb, a mógłbyś jeszcze zdradzić jakiej wielkości jest panna młoda oryginalnie. I ogólnie od jakiej wielkości dokumentu zaczynasz takie prace.

no zesz ja cie przepraszam. ladnie ladnie. nie dosc ze takie prace to jeszcze moj ulubiony dziadek sie odezwal. no prosze. panowie rozwalacie mnie. wszyscy.

Chętka na \"gonzalesy\" mnie nabrała:) Przejrzałem biblioteke zdjęć national geographic i urzekło mnie szczególnie jedno....

Dziecko...starałem sie zmieścic w 50min.To o wiele wiecej niz poprzedni.

child.jpg

speedy, speedy, niby chodzi o painting ale, khe, khem, troche bardziej komiksowo podejde. Temacik ten sam co u Lebowskiego. A co tam. Ujecie inne. ;-)

salutt

Dziadek Stal

Ech.. jakis monotematyczny jestem i kiczem zalatuje od moich prac, ale nie mam, poki co, nic do stracenia, wiec zamieszczam:

15.jpg

Mysle, ze na razie zamiast na szybkosci powienienes sie skupic na dokladnosci.

Niby na pierwszy rzut oka jest o.ka, ale cos ten nos i usta mi nie pasuja (co tej pani wychodzi z nosa? :P ).

To z nosa można traktowąć jako nawiązanie do \"katedry\" :)

Nad tym poniżej siedziałem najdłużej z dotychczasowych prac. Ale wreszcie uchwyciłem osobę ze zdjęcia.

Wywalilem wlosy i korpus bo jakoś nie pasowały. I niestety przy okazji czesc skóry twarzy.

16_2.jpg

no no no ... widze ,że się rozkręciliście :) niezle ...

strona już chodzi ...

ja też spróbuje swoich sił być może ... odkurze tablecik :) ... jak mi coś wyjdzie to zamieszcze :]

No to czas abym i ja zaczal, speedowac :).

te dwa to moj pierwszy raz... wiec poprosze o troche wyrozumialosci, co do poziomu, musze sie rozkrecic :)

jeden

Tiger, fajnie zes ta reke dziadka machnol, ogolnie to jeszcze nad facjatami musisz psiedziec.

dziadek, no nic dodac tej pannie, chyba nawet gdzies wacom mial prezentacje z podobnymi klimatami.

misiekhc, od razu widac jakie kli,maty lubisz:)

Originally posted by misiekhc

1

według mnie jedynka ma swój niezły klimacik typu Sillent hill jest bardzo ok wykonana

Big wszyscy wiemy że jesteś BIG!! ale nie którzy po prostu mają swój styl , swoją wizję także pozwólmy im wyciągać wnioski samemu patrząc na dzieła innych , niektórzy opisują tu swoje obrazki jako wielki speed a w rzeczywistości nieraz prosty obrazek potrzebuje naprawdę czasu aby nadać mu duszę .Myślę że niektórzy po prostu się wstydzą gdyby napisali że coś robili 24 godz. lub dłużej to po prostu w dziale speed painting wstydzili by się to umieścić .