Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Scatmax ten pierwszy szkic ta kobieta jest genialny poprostu

oDD

kolo wyglada jak z komiksy \"burton & cyb\" (czy jakos tak) ktos pamieta? ale ja by mtroche pokombinowal z tym jeszce niewiem moze z tym \"niebem \" troche psuje wrazenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzudzu, skończyłem nawet tą prackę, po czym uznałem, że twarz, detale i poprawione proporcje nic ciekawego nie wniosły i wrzuciłem tą pierwszą kilku minutową wersję. Ale zgodzę się, że kiepa.. Tu kolejna kiepa, mam jakąś marną formę ostatnio :)

 

82-but.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger1313 ciebie nie ma co komentować, co nie zrobisz jest fajne :(

Łukasz rozmyte to wszystko, wydymane w każdą stronę; chyba najpierw powinieś poćwiczyć ołówkiem, zakumać proporcje, rozmieszczenie światłocienia i aranżację; bez tego nie popiszesz się chyba w kolorze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

 

Lekko ponad tydzien jestem wlascicielem tabletu... Moja pierwsza pracka. 5/6h + ps.

 

max3d-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scatmax, idzie Ci coraz lepiej! Ostatnia praca naprawde fajna. Widoczna, surowa krecha z szybkim shaderem.

 

Swietne. Kilka osob mogloby sie od Ciebie pouczyc;)

 

Masz wiekszy formacik? Chetnie obaczylbym (obiecuje tym razem nie robic z niego tapety ;) ).

 

3!nC: ciekawe wejscie, powodzenia w speedowaniu:)

 

Leander: a Ty dales ciagniesz kreche wzdluz formy ;P Wyglada to bardzo zle IMHO. Sprobuj dla odmiany pociagnac po formie. Nie wiem czy wyrazam sie jasno i nie myle nomenklatury, ale chodzi o to, zebys malowal o 90 stopni inaczej, niz teraz;)

Musisz koniecznie popracowac nad odwzorowaniem ksztaltow i proporcji, bo chyba to najbardziej kuleje.

Widac to w bucie i postaciach.

Wez no olowek w lape i poszkicuj przedmioty. Ale nie szybko, tylko dokladnie. Nabierzesz wprawy, a szybkosc sama przyjdzie. Jak chcesz to mozesz takie szkice wrzucac gdzies na forum, coby obiektywne oko mialo do nich dostep;)

 

Mala dygresja - pamietam jak na pracowni rysunku dostawalem pierwsze korekty. Matko, jak ja sie wsciekalem, gdy \"babsztyl\" sie czepial kazdych szczegolow. ;) Tak naprawde bolalo mnie i wstydzilem sie przyznac do tego, ze po prostu nie zauwazylem, lub nie wzialem pod uwage tego, co zostalo mi wytkniete. Teraz jestem jej wdzieczny, bo nauczylem sie patrzec:)

 

Rysunek z natury nie jest czynnoscia bierna. To nieustanne porownywanie dlugosci, szerokosci, katow, oblosci, swiatla i cienia. Nie mozna storzyc wiernego rysunku, jezeli kazda kreske rysuje sie osobno.

 

Ale mnie wzielo na pouczanie, sorry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbicia od kubka??:D He he.Cos pomiedzy odbiciem od kubka a odbiciem w blacie:D.Dobra przyznam sie ze walnalem te bliki na blacie dodgem:) tak na odwala sie przy pilocie pasuje ale przy szklance oczywiscie nie:)Juz tak nie zrobie wybacz:D

 

EDIT:A te bliki:) pomylilo mi sie te podluzne to odbicie nie od swiatla tylko od tv takie rozciagniete z bardzo:) na prawde tak wygladalo.Troche za mocne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yarpen: jak nie speedy to proponuję abyś zakładał w takich przypadkach osobny topic ...

kolory - mniej więcej

kształt, perspektywa jak i kompozycja - nieciekawe

cebulki i jabłuszka na drugim obrazku - fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by dzudzu

yarpen: jak nie speedy to proponuję abyś zakładał w takich przypadkach osobny topic ...

no wiem, sorry, ale nie chciałem robić bałaganu. po co zakładać nowy temat jak to tylko dwie prace? no, ale spoko następnym razem tak zrobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh, uhhhh... Ahhh ta ślepa wiara w sprzęt... Nic tylko się przekręcić.

 

Tak w ogóle to kto każe robić speedki przy pomocy komputerka? Ołówek i kartka... Baaa serek homogenizowany i łyżeczka starczą w zupełności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość domin_k

to mój debiut w tej sekcji i na tym forum. co prawda na speeda to chyba on się nie łapie, bo robilem go partiami dwa dni (w sumie ok 3,5h- zabawy ) ale bardzo chętnie usłyszę jakieś porady, bo ja na ten view juz za długo patrzę i nie wiem czy coś jest nie tak. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności