Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@kolaaagalek - podoba mi sie

@leander - twoje speed jabłko jest dal mnie booskie... jka i powyzsze speedy ;)

 

a tu macie cienkopis żółta kartka, piwo i ok 50 sek. "w barze"

 

speed01.jpg

 

mam nadzieje ze sprawie na Waszych twarzach odrobine usmiechu ;) aaa i oswoje nieco ze swoją kreską ;)

 

pozdr miki (boba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Leander, ja nie wiem... albo ty jesteż erotomanem albo ja, bo... ;)
Z tym erotomanem to kwestia na dluzsze rozwazania, ale mysle, ze mozemy sie podzielic tym zaszczytnym tytulem :)

Mam pytanie- ja zrobić, żeby pędzel się tak obracał pod kątem jak tutaj-
W opcjach brusha>shape dynamics>Angle Jitter>direction, aczkolwiek w tym rysunku co pokazales uzylem programu expression. To wektorowy, aktualnie darmowy program, polecam - http://www.microsoft.com/products/expression/

BTW - fajna praca, szczegolnie kolory i ten motyw po prawej mnie przekonuje :)

 

little-ninja: hehe, wierszyk na poczatku mnie odrzucal, ale teraz dostrzegam glebie :D Swietne prace, ty to chlopie masz styl.

boba: hehe, jak zwykle glównie ninja z browarem siedzi :D No i juz wiem jak wyglada Kasia, chyba pytalem o nia na DTM. A moze to o inna Kasie pytalem ;)

Wert: Bardzo fajnie wydobyles ta twarz z tla. Jakby sie przyjrzec to calkiem niewiele tam kresek jest.

 

moja pracka, referka to 4-ta fotka na http://www.eoloperfido.com/

 

186-doniczka.jpg

 

 

..i dorzucam sie do wdziecznego tematu Tomura:

 

187-usta.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Little... jestem pod wrażeniem :) Niejaki pan Adamczyk padnie Ci do stóp!

Boba... dzięki za tego speeda 50s. to mnie wzruszyło :)

Leander...smaczniutkie.

Tomur.. myślę że warto bardziej poszaleć wyobraźnią.. pamiętaj, że zdjęcie to tylko punkt odniesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh no kilka dni nie sledzilem forum i przyszla masa swietnych pracek.. szczegolnie przypadly mi do gustu marcela

malo czasu mam niestety ale staram sie cos mazac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>mw4d - Dzieki :)

>>>Wert - generalnie to ujecie ze smiglowca ktory wykonuje skret, stad to pochylenie.

>>>Kris_R - Nom miala byc jakas baza w górach ale o tej porze to chcialem tylko zeby jak najszybciej to skonczyc krajobraz ( w sumie z referką zajelo mi okolo 25min).

>>>Tr3sor - Zdjecie jest wyswietlone gdzies obok a rysunek powstaje od zera. co do czasu nie da sie uogólnic Soft - Photoshop i czasem Artrage

>>>Łukasz - Zaraz sie rozpłaczę z wzruszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misi3ck: dobrze ci sie kojarzy - glowa i czesc tulowia jest johnego deppa wlasnie z Truposza. Reszta dodana ode mnie. Drugi obrazek to kobieta naszkicowana olowkiem z jakies foty, skan i zabawa tabletem.

Martwa malowana z natury olejami na plotnie, pozniej jechalem po tym brushami w ps.

Trzeci obrazek to jak widac szybki szkic dlugopisem + marker, dokonczylem brushami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brama Morii jest wejsciem do podziemnej stolicy Krasnoludow a takze kopalni Mithrilu otwiera sie po wypowiedzeniu hasla oczywiscie po elficku.

 

Trudno sie nie zlamac :)

Nastepnym razem tez powalcze w tych tematach "cielesnych', tylko na razie szukam odpowiedezniego obiektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leander, bardzo fajnie. Warto tez zadbac o czarna przestrzen, bo jak kiedys Pawel Lipka porownal: to tak, jakbys sluchal utworu, w ktorym przez pierwsze 2 minuty jest cisza, pozniej nagle ostre gitarowe granie, by po chwili bez ostrzezenia znowu zapadla cisza, az do konca kawalka ;)

 

Zeby nie bylo, ze tylko gadam: moja muza - U.

 

U.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc - jestem tu nowy :> otoz nabylem tablet 3 dni temu i chcialem popytac czy ide w dobrym kierunku malujac tak jak ponizej czy cos musze zmienic ?? zanim kupilem tablet nie rysowalem zbyt wiele ale teraz zamierzam to zmienic i po 3 dniach "bawienia sie" namalowalem takie "cos":

 

ps juz mi reka odpada od tego tabletu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności