Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zdaje się, że to miało przypominać czołg.

osoby z wyobraźnią

 

 

może w tym coś zobaczą

 

 

ale z tego co widze, wyszla teksturka... do widzenia :)

 

Za bardzo sie na Sijun napatrzyles mCh :>. Tyle ze gdyby spooge to namalowal to odezwalaby sie klaka. Och jakie fantastycze, jaki przekaz, ile emocji :).

 

Dla mnie okej z tym ze takie obrazki lepiej zasejwowac i otworzyc po kilku tygodniach i wtedy sie zastanawiac co z tym zrobic dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoleczenstwo odejmuje sobie od ust placac podatki przeznaczane na szkolnictwo wyzsze, a tymczasem Marcel Ty sobie w najlepsze koncepciki strzelasz! Nic tylko do Super Expresu takie kwiatki zglaszac. Ten na pozycji 1,2 najfajniejszy. Czy ja mam cos z cache'em, czy tu sie jakas grupa z łosiem na avatarze utworzyla? :) Trzeba uiścic jakies wpisowe? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mCh, po przeczytaniu uzasadnienia i glębszej kontemplacji prac, musze powiedziec, ze kawal dobrej roboty. Zreszta wszystkie Twoje prace jakies takie :) Przyznaj, jestes 80 letnim kombatantem, ktory w myszce i photoshopie odnalazl.. spokoj.

 

Ja jestem mlodym chlopcem, ktoremu tylko jedno w glowie :)

 

panienka.jpg

 

tablet odmowil mi posluszenstwa gdzies w okolicy butow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander: nie tylko tobie jedno w glowie ;-p - moglo byc lepiej ale i tak jest bdb

mCh: nigdy wiele na tych pracach nie widzialem (nadal niewiele widze) ale te kreski wciagaja i to bardzo ;-)

Marcel: hehe tez bede musial zaczac rysowac na wykladach bo jak na razie to nie chodz a jak jestem to gram w kreski kropki albo inne pilkazyki ;-p

(chcialem dodac ze na ciekawe wyklady uczeszczam i uwazam na nich ale niektorzy ludzie na uczelni mineli sie z powolaniem i im mowie DOBRANOC)

dobra bo sie rozgadalem ;-p - speed - gorski krajobraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger1313: super! :) Chyba w koncu zainstaluje tego painkillera, jesli tak ma wygladac odpoczynek od niego :D

hyttry: bardzo ciekawie wyszedl ten drugi cmentarz z czarnym tlem

 

a ja tymczasowo nie mam tabletu, wiec musze robic za____________artyste

192.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiger ładne

 

leander to ci ewidentnie nie wyszło, same "blade" kolory, gdzie podziało się to życie? Poza tym - jak się ta pani odkopała? Po kolorze skóry wnioskuje, że jeszcze świerzynka w sumie, co najwyzej tydzień po... Chyba źle zamknęli, o tak, to prawda. No i to w końcu jej swięto, coś się od eee.... należy w każdym razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mCh: co oznacza "ewidentnie"? Ze Tobie sie nie podoba, czy ze mi tez ma sie nie podobac? Brzmi troche bezkompromisowo. Raz krytykujesz sztampe, kopiowanie mistrzow, schematyczne myslenie aby za chwile sam zamknac nas w sześcianiku swoich watpliwych ograniczen i porad. Nikt nie lubi jak mu sie cos narzuca i jak wiesz z doswiadczenia to wywoluje reakcje buntu. Spodziewaj sie zalewu bluru i bladosci na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger1313 - grejt

leander - kolorystyka poprostu inna ale razi mnie bardziej to ze dlonie sa za male, ze uciales stope no i twarz malo twarzowa ;)

 

a painkillera demo zainstalowalem .. i jakis taki nudny ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiger1313: swietnie...

co do pracki leandera to trzeba pamietac ze nie zawsze licza sie detale i realistyka ale czesto trzeba tez zwrocic uwage na forme... chociaz nie da sie ukryc ze to jedna z jego (twoich) gorszych prac (patrzac na kilka poprzednich) - najbardziej razi mnie linia bioder i talii (jakos dziwnie przesunieta wzgledem siebie)

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strange stuff jedrush, nie mam pojecia czemu, pewne jest natomiast ze bede zmienial sobie serwer very soon to i moze sie cos zmieni, bo ten moj teraz coraz czesciej siada.

leander, podoba mi ise cyc i ogolny zamysl natomiast zama twarz ciutek to psuje,

paint to post, wyjatek, zaje*** mnie robota a napisac musialem :) prosze jednak przestrzegac tej zasady :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności