Skocz do zawartości

Randering w wysokich rozdzielczościach.


Gość ania21

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pierwszy post na forum i odrazu na głupi :( Pewnie wyjdzie że jestem mało spostrzegawcza, ale trudno...

 

Otóż w 3ds max 6 nie mogę znaleźć żadnej opcji pozwalającej wyranderować mi model do JPG w rozdzielczości większej niż 1024 x 768

Potrzebuje wydrukować moją prace na papierze fotograficznym o dość dużych rozmiarach, w drukarni powiedziano mi że mam przynieść materiał w rozdzielczości 3872 x 2592.

Niby są tam dwa pola do podawania rozmiaru w pikselach, ale gdy wpisze jakąś większą liczbę, to automatycznie zmienia mi na tą mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dostałam od kumpla jakąś wersie okrojoną, tak by się nauczyć podstaw. Wiadomo. Pełen 3ds max swoje kosztuje :(

Nie sądziłam jedna że mogą na tak ważną opcje nałożyć ograniczenia. Rozbój w biały dzień.

Mam nadzieje że w plikach źródłowych sceny nie zakodowało mi w jakiej wersji jest to zrobione, bo widzę że jedynym rozwiązaniem jest wypalić to na płytę i dać kumplowi do wyranderowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro nie mam do wyboru tej rozdzielczości która mi jest potrzebna. Wogóle nie mam do wyboru rozdzielczości większej od 1024 x 768. Mam tam jeszcze tylko 2 do wyboru. 640x480 i 800x600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale masz okienko w której jest pokazywana aktualna rozdzielczość, w nim możesz wpisywać własne wartości. jak się nie da to znaczy że masz wersje demo silnika renderującego lub jakąć mocno okrojoną wersję 3dmaxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności