Skocz do zawartości

jakie uslugi? pomocy!


thud

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

potrzebuje Waszej pomocy: musze znalezc pomysl na jakis projekt systemu informatycznego i w zwiazku z tym mam takie pytanka ktore mi w tym BARDZO pomoga:

 

- czego brakuje Wam (jakich uslug) w telekomunikacji (chodzi ogolnie o rynek telekomunikacyjny)?

- jakich uslug brakuje Wam w necie (chodzi o cos na zasadzie: kiedys nie bylo sklepow internetowych i ludziom tego brakowalo, czy teraz jest cos czego byscie chcieli)?

- co byscie chcieli zmienic w dotychczasowych uslugach?

- lub moze macie jakies inne pomysly dotyczace rynkow: finansow, opieki zdrowotnej, telekomunikacji, energetyki

 

!! nie chodzi tu o uslugi typu: ceny rozmow, sms, przelewow ipt., chodzi o dzial IT tych rynkow !!

 

 

bede serdecznie wdzieczny za kazda wypowiedz w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

a pozostale rynki?? ;) (podam przyklad: taka e-rejestracja do przychodni - ulatwia zycie i dot. rynku opieki zdrowotnej, jednak takie cos istnieje i chyba nie wymaga zbytnio rozbudowania)

 

dzieki za szybka reakcje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przmyślałem i w necie przydała by się internetowa wyporzyczalnia filmów video - takich ściąganych na dysk - teraz jeszcze łącza słabe, ale to chyba przyszłościowy interes. Trzeba tylko wykombinować co zrobić żeby taki film po ściągnięciu dał się obejrzeć tylko raz / tylko przez jakiś czas (np. tydzień).

 

Spoko, jak zarobisz dzięki mnie grube miliony to mam nadzieję że kopsniesz browara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała infrastruktura urzędów leży (to straszna kasa tak naprawdę)- od wypełniania PIT rejestracji działalności zaczynając. Po ki ****** chodzić do urzędu i generować makulaturę ? Spójny system obsługujący to (wraz z automatycznym obliczaniem podatków na ten przykład- nie każdy to potrafi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności