Skocz do zawartości

Bitwa 2D: Ludzka kruchość.


Lacedemon

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. :) Wybrałem czerwień. Szkoda, że nie posiedziałem przy tej pracce. zawsze na ost. chwilę. :D Zdaje się, ze już tu nic nie wykombinuję. Koloru nie chcę już dodawać. Lubię skalę szarości. Zostawiam, jak jest. jeszcze raz dzięki Panowie.

 

liliafinalnr1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Człowieq jak dla mnie to ta praca ........Ah boska jest,, Lepiej sie nie czepiac niczego ,,,nawet tego ze w niektorych mometach nie jest dopisowana ...Dobry malarz wie kiedy odłozyc pedzel .. Kocham ta prace ..według mnie to najlepsza praca jaka widziały moje oczy w twoim wykonaniu,...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno ale- w pierwszych wrzutach bylo czuc piekote srodowiska, woda faktycznie wydawala sie byc zbawieniem,teraz to odchodzi na dalszy plan,bo ponure kolory,szare niebo sugeruje ze i tak zaraz deszcz trzepnie,wiec woda az taka zbawienna nie jest;/

 

ahoj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Lace:) Kolor, zabawe planami i detal masz mistrzowski. Przez chwile myslałem, ze "flaga" na pierwszym planie to przecierana fotka. Turban u klęczącego tez wyglada bardzo realnie. Postaci w dalszym planie daja efekt jak 3d. Podoba mi sie swoboda z jaka malujesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Z-B. Dzięki za peamy :D Bez przesady-please. Jak zapewne widziałeś- robota była ciężka, ale bazowała na jakiejś idei, Gdzieś pojawiają się akcenty wcześniejszych konceptów, np. tło. Reszta jest wynikiem chwili i konsekwencji. ;)

 

edit: Deluka- bez przesady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca...jak już wcześniej wspomniałem....jest zachywycająca. Fotorealizm, a zarazem wykorzystanie sposobu w jaki człowiek odbiera rzecywistość i kolory...to prawdziwa sztuka połączyć obie te umiejętności. Sztuką niewądpliwie są tez twoje prace...z niecierliwością czekam na kolejne. Mam nadzieje że pokażesz kilka detali...napewn pomogły by wielu poczadkującym (i nie tylko). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX Golum :)

 

 

faceml5.jpg

Shot at 1969-12-31

 

 

jazdayw6.jpg

Shot at 1969-12-31

 

 

prawydolnylv2.jpg

Shot at 1969-12-31

 

 

turbanoq1.jpg

Shot at 1969-12-31

 

To właśnie są te detale. Myślę, że wiele mogą wyjaśnić. Okazuje się, że wcale nie musimy tworzyć za pomocą specjalnych efektów i pędzli, czy tekstur. Te tzw. "myki" niech pozostaną uzupełnieniem. Chciałbym, aby tak było. To nie jest dobra praca, ale jest jakąś konsekwencją drogi, którą razem z Wami przebyłem. Widzę tu wiele bardziej atrakcyjnych prac i zadziwia mnie jakaś dziwna popularność tego przedstawienia. Honor nakazuje mi zagłosować na Omena, co niebawem uczynię. Choć mam szczerą ochotę postawić na kogoś innego, nie ze względu na warsztat, lecz bardziej sugerując się walorami ideowymi (pomysł). Teraz...pozostał problem :D OK. ...głos na Omena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spodobało mi sie to co napisałes .Masz tu pewną racje jesli chodzi o sposób ,myki itd.Efekty które użyłes sa stosunkowo proste do zrobienia ,choc innych powalają. Ja podobnie jak ty uważam że potrafisz zrobic cos o wiele lepszego.Widziałem inne twoje prace i widze ze ciągle poszukujesz.Własciwie mam wrazenie ze to daje Ci najwiecej radosci.Fajnie sie na to patrzy.Jedno co moge powiedziec to zebys sie nie rozpłynął z tym pędzlem zmiękczjącym.hehe.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności