Skocz do zawartości

Postać 3D: Dragon


Brolias

Rekomendowane odpowiedzi

Moja kolejna pracka wykonana ta sama metoda co ork. W ostanim renderze sie troche mapowanie spieprzylo i inaczej wygladaja texturki troche.Przy okazji mówie że on nie jest w jednym kolorze. ma texture tylko że słabo wydajna

 

smok.jpg

 

smok1.jpg

 

smok2.jpg

 

smok3.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm sluchaj-jak robisz prace to nie powinienes mowic- a tu wyglada zle bo teksturki zle wyszly- a tu zle bo mi sie nie chcialo robic czegos tam, a tu zle bo .... jak juz robisz cos to zrob to porzadnie- nie liczy sie ilosc tylko jakosc ! a widze ze zamiesciles w ciagu paru dni kilka obrazkow... proponuje ci przysiasc na troszke dluzej nad jednym projektem i robic go az nie uzyskasz naprawde satysfakcjonujacego efektu.. wiem ze to po jakims czasie moze troszke znudzic ale jak juz ci sie uda to bedziesz z siebie dumny :) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe znowu tak fajnie usmiechnienty jak orek :D

troszke to oczy mi sie nie podobajom jak u lotnika :D z lat chyba 50 :D teksturki som marne ale poprubuj poly modelingu to zawsze efekty wychodzom bardzo ladnie.

Przy przyczepie skrzydla som takie bugi graficzne zle to wyglonda nogi i rence mozna by bylo jakos inaczej zrobic :) postaraj sie bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos zechce zrobic animacje pt.\"wesoly ork i rowniez wesoly smok\" nie no zartowalem ale coz wyszlo jak wyszlo. Nizebyt latwo ta metoda zrobic zly wyraz twarz . trzeba sie troche powygimnastykowac.a co do nowego modelu to nie bedzie taki sdzybki w wykonaiu. 4 godziny robilem smoka a nad glowa czlowieka siedze juz 3 a co dopiero caly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odwiedzanie "starych" wątków jest zabronione? O co Ci chodzi? To wcale nie musi być takie oczywiste, że w starszych wątkach często nie ma już prac (usunięte z serwerów etc.). Trochę zrozumienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności