Skocz do zawartości

Pojazd 3D: 3000GT i Eclipse


Swinger76

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mógłbyś dać jakąś wskazówkę pecet;) wszystko jest źle?może coś jest dobrze?rozpisz się trochę więcej jeśli możesz...będę bardzo wdzięczny:) może jakieś tutki albo coś?w sumie to robiłem z tutka znaczy lakier i to studyjko...i nie wiem dlaczego mimo że trzymałem się ściśle przepisu nie wyszło jak trzeba...więc jeśli ktoś ma ochotę pomóc koledze w potrzebie to czekam na rady i wskazówki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co od mentala to poproś może kogoś kto się zna na tum bo ja ani me ani be.

co do materiałów lakier nawet nawet, materiał felg nie wygląd na chrom.

pokaż oświetlenie... czy hdri oświetlałeś ?? jak ktoś ma ci coś pomóc to poka oświetlenie i scene

 

EDIT: w przednim zderzaku masz nadal jakieś bugi - przy ziemi...

 

EDIT2: który mental 3.5 ?? masz materiał car paint - mentalowski ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki dziwny ten lakier, ogólnie nie lubie kameleonów, ja sie na renderowaniu nie znam za bardzo więc się nie rozpisze za bardzo, ale ocenieać mogę ;)

imho lakier sam w sobie ma nie wiele do powiedzenia, ważne jest studio, w studio ustawiasz sobie samo świecące plane'y, możesz sie pobawić w jakieś gradienty, trzeba eksperymentować do skutku i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra lakier mi się nie podoba z powodu kameleona - w ogóle ni lubie kameleonów ( sa inne )

masz jakiś dziwny spectular na masce mażę to z powodu oświetlenia ale wygląda dziwnie :/ reszta gut z bumperem wsuń do środka doln vertexy bumpera od symmetry i bumper równiusieńko będzi bo powstał tam taki dziób (ptasi :p)

 

EDIT : dlaczego taki czas rendera ?? daj ustawienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow...nie usuwaj.... bardzo imponujące...niestety nie mam takich umiejętności w PS'ie więc...moge tylko pomarzyć o takim efekcie....przynajmniej na razie...może mógłbyś napisać co nieco o tym co zrobiłeś temu renderowi?a sam model?jak wam sie widzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności