Skocz do zawartości

Ipod Shuffle 2nd gen Vs Sony Nw-s202f


Rascal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Pytalem juz na forum MP3Store ale chyba malo kto tam mial doczynienia z taka sytuacja wiec zadam pytanie tutaj :)

 

Jako ze wiosna w pelni :) czas zakupic player mp3. Przeznaczenie to glownie jazda na rowerze, tak wiec glowne cechy porzadane to mala waga i dobra jakosc dzwieku i przystepna cena. Po wstepnym zapoznaniu sie z obecna oferta mp3 playerow wybor padl na iPod Shuffle 2nd gen oraz Sony NW-S202F. Odrazu zaznaczam iz nie reprezentuje zadnego z obozow, nie jestem ani fanatykiem Apple'a ani przeciwnikiem :)

 

Jesli chodzi o produkt Apple jakim jest Shuffle druga generacja to nie moge powiedziec zupelnie nic, tak wiec moja wiedza o nim poza tym jak wyglada i ze ma tzw. wysoki wspolczynnik gadget factor sie konczy. Jednak mam wrazenie iz nabywajac iPod'a Shuffle to jakby zaplacic za marke Apple iPod w ktorej player mp3 jest jako dodatek. Pomijam wszelki marketingowy belkot w ktorym tak glosno ze po co komu jaki kolwiek wyswietlacz itp. w moim przypadku moze on byc lub tez nie, tak wiec ani to wada ani zaleta.

 

ipodshuffle2ndgeneratiojj5.th.jpg

 

Co do Sony to mialem stycznosc z roznego rodzaju sprzetem, tu jestem bardziej przkonany iz poniekad nieco wiecej z moich pieniedzy pujdzie na to co jest w srodku niz na marke Sony.

 

ceio8cmhjstrei0.th.jpg

 

Niestety zadnego z tych playerow nie mialem okazji slyszec tak wiec bedzie to kupno raczej w slepo :) Bylbym wdzieczny za w miare bezstronne naswietlenie sytuacji szczegolnie w kwesti jakosci generowanego dziwieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

shuffle z samej nazwy ma zasade ze dziala w randomie :)

 

shuffle to tylko opcja ;] można przeskakiwać po playliście wg. kolejności.

 

pozatym miałem przez tydzień tego shuffla, naprawde cudownie wykonany, strasznie mały co dla mnie jest zaletą. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyswietlacz to zbedny bajer w tym przypadku :) poprostu wlaczam play i tyle hehe, Shuffle faktycznie ladny, maly i ma klips wszedzie mozna przypiasc i o nim zapomniec.

 

Marcin jak oceniasz jakosc dzwieku, miales doczynienia z innymi playerami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z płaceniem za marke to akurat w obu przypadkach jest tak samo. mianowicie w obu przypadkach za tą marke zapłacisz ;]. co do playerków styczność miałem tylko z ipodem i musze powiedzieć, że dźwięk jest bardzo dobry. duuuuży wpływ mają na to też applowskie słuchawki, które są naprawde warte swojej ceny (imho 129 zł ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności