Skocz do zawartości

scena 3D: interiorek po przerwie..


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość ant-3d

Proporcje leza, troche pusto, dziwnie jasno, widok za oknem zupelnie nie przekonuje, podloga nie bardzo. Troche AA sie posypalo na lezaku ale mi tez AA nie wychodzi tak jak bym chcial. Moze ktos nam powie jak AA ustawic najlepiej? Popraw te rzeczy, cos dodaj jeszcze i zrenderuj ponownie a bedzie o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ;] dzieki za komentarz :D no z widokiem za oknem mialem problem.. i mysle czy by go nei dodac w PS.. bo przez colorm apping nie wychodzi tak jak bym chciał.. AA to był test.. pierwszy raz uzywalem catmull roma i chyba marnie heh. Co do pustosci to nei wiem..moze dodam jakieś duperele które nadadzą życia bo jest troche sterylnie i japońsko hah. jasnosc..moze zmniejsze te vray lighty.. sie zobaczy

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meble wzialem z plyty archmodels wiec powinny byc w proporcjach :> chyba ze panowie z ever dali ciala... co do tego co jest za oknem to zdjecie jest poprawne bo piekny sloneczny paryz heh a wyszlo tak (wydaje mi sie) ze przez color mapping..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SimonM -> bardziej chodzilo mi o ustawienia niz o scene sama w sobie

 

Yaro16 -> roslinka to bonsai i taka ma wlasnie być lol

 

Czy ktoś w ogole sprawdzał ustawienia i może mi powiedzieć co mam nei tak:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sety dobiera sie indywidualnie do sceny, swiatel.

nie wiem jakie zastosowales swiatla (sam sky??? jesli tak, to kiepskie rozwiazanie...) itp...

powiem Ci tylko ze niepotrzebnie dales 120 subdiv w Irr, wystarczyloby 50, troche by Ci sie czas skrocil.

pozdr

 

edit: acha, i jeszcze jedno- pewne rzeczy da sie w psp poprawic, contrast, gamma to zmienia duzo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności