Skocz do zawartości

Rozdzielczość ekranu w Windows Vista (lub czymś innym)


arev

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, potrzebuję się dowiedzieć, czy Vista może pracować z pulpitem w rozdzielczości 1366x768. Jeśli nie, to czy może znacie jakiś system, który pozwala na taką rozdzielczość? Z góry dzięks za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1366x768?? Przecież to jakiś HD(z telewizora). Po co ci system pracujący na nim. Przecież filmy w takim resie można swobodnie oglądać na innych resach. Z tego co mi wiadomo to systemy mają resy typu:

640x480(stare), 800x600, 8**x600(nie pamiętam ile tam było), 1024x768, 11**x***(też nie pamiętam), 1280x1024, 1600x1200 itd.

Głównie wielokrotności tych resów. napisałbym ci dokładnie ile to jest, ale moja grafika nie obsługuje ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy pewną prezentację właśnie na ekrany HD. Prezentacja będzie leciala z kompa i właśnie kombinujemy czy jest możliwość zrobienia jej w natywnej rozdzielczości ekranu. Kiedyś instalowałem nakładkę na XPka, która "zmieniała" go w Vistę i pamiętam, że było mnóstwo różnych rozdzielczości pulpitu do wyboru. Niestety nie pamiętam czy ta konkretna była, a nakładki nie chce instalować ponownie bo powoduje niestabilność. Stąd moje pytanie, głównie do osób, które faktycznie pracują na Viście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ekrany HD... od systemu rozdzialka nie zależy. Jak podłączysz TV, czy co tam innego masz(np. rzutnik) to możesz ustawić rozdziałke osobno. Ja pamiętam jak miałem TV podłączone, że tam miałem nieco inne rozdziałki niż na monitorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marvey: mógłbyś dokładniej powiedzieć gdzie są te ustawienia? Szukałem u siebie, ale ich nie znalazłem, chyba, że to dopiero w najnowszej wersji 155. pod GF8800?

 

Dzięki wszystkim za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arevulopapo:

1.wchodzisz w nvidia control panel(panel sterowania nvidia)

2.wyświetlanie

3,zarządzaj taktowaniami dostosowanymi

4.stwórz

dalej wpisujesz, sprawdzasz, jak nie działa zmieniasz taktowanie

 

5. zmieniasz rozdziałke tak jakbyś zmieniał normalnie

 

ja mam starego geforca4 mx ale nowe stery możliwe że masz tak samo

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie mogłem znaleźć. Dopiero obrazkowy tutorial na stronach nvidii rozjaśnił sprawę ukazując konieczność przełączenia się na tryb "advanced". Wprawdzie mój monitor nie chce wyświetlić takiej rozdzielczości, ale przynajmniej wiem już jak ją uzyskać. Wielkie dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności