Skocz do zawartości

Wiz: pokój


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

daj wieksze rendery i z mniejsza kompresja, bo z tego co zarzuciles to malo mozna powiedziec, ale z tego co widze, slabe materialy drewna i obic foteli, troche tam pustawo, na firanka przydalyby sie jakies marszczenia, no i wlacz GI do renderingu bo chyba go tam nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wg mnie jak na pierwszy raz zle nie jest...teraz pokombinuj z ustawieniami gi i cala ta reszta...popatrz na materialy daj iesy w lampkach na gorze, a w directcie zrob cos by cienie nie byly tak przerazliwie ostre. Sprobuj uzyc jakiegos vraya lub innej zabawki, poszukaj tutków jak zrobic dobre materialy a bedzie ok. Co do projektu to moge tylko powiedziec, ze jak mialbym ogladac telewizornie caly czas siedzac bokiem to szlag jasny by mnie trafil;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie. GI włączone, iesy w światłach są. Cienie są właśnie tak przeraźliwie ostre w rzeczywistości (co i mnie zdziwiło) bo ten pokój istnieje z takimi samymi meblami i kolorami-sam to sprawdziłem.

 

I jeszcze jedno. Firanka nie ma marszczeń bo to nie jest klasyczna firanka, są to panele dociążone na dole listewkami z aluminium przesuwane wzdłuż prowadnicy na górze (IKEA). W tej rozdzielczości tego nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to słabo. Kolory, światło, materiały...

Troszkę pobawiłem się w PS'ie jak to by mogło wyglądać lepiej (oczywiście moim zdaniem, bo innym może się to nie podobać :)) Jak coś to krzycz, to usunę linka :)

409237d96688ee43m.jpg

 

EDIT

 

No wiecie... ja lubię ziarno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za krytykę. Modele robiłem sam, cała praca powstała w ok. 20h a render (nocny) robił się ok 20h. Możecie trochę konkretów co do materiałów (jak zrobic lepszą farbę na ścianach???). Cały RTV jest "puszczony", na bryły ponakładane są zdjęcia. Szczególne "podziękowania" dla "tomusia"-fajne portfolio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności