Skocz do zawartości

animacja 3d : plac zabaw


flesz_gordon

Rekomendowane odpowiedzi

czołem

popełniłem takie cuś na zaliczenie - temat "broń"

 

czas realizacji od zera do finalnego obrazu nie wiecej jak 3 tygodnie - rozwleczone z lekka w czasie ale jednak mniej wiecej tyle czasu mi to zajelo

 

hm, to moj debiut animacyjny hehe - calosc w XSI

mimo szczerych checi zrobienia ze swiatlami czegos ciekawego musialem mocno sie ograniczyc z czasem wiec na klatke obrazu przypadlo 15-30 sekund, aaa ze wszystkiego jest niespełna 4 minuty...

 

no dobra, zarzucam link do youtube i kilka klatek

 

 

 

cieszylbym sie jakby ktos mogl napisac kilka konkretnych slow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

eh te ciekawskie dzieciaki ;)

 

Nic nie piszę o teksturach, wiem jak to jest z animkami na zaliczenie, ale tak jak Ci mówiłem, odrobina post-produkcji dużo by tu pomogła.

Ujęcia statyczne, to chyba mi najbardziej przeszkadza, mogłeś jednak ruszyć nieco tą kamerę, szczególnie we wstępie, choćby delikatne drgania spowodowane działającą machinerią. Można by się też czepić czasu trwania niektórych ujęć, za długie i chyba trochę rozciągane w czasie. Szkoda że dzieciak przed naciśnięciem guzika nie łazi więcej po lokacji, skoro to plac zabaw to mógłby jeszcze nieco popsuć ;)

 

Powodzenia w dalszej walce z animacją i XSI :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przedewszystkim (pomijajac zapewne goniacy Cie czas) przyczepie sie do storyline a mianowice do montazu, moznabyło to zrobic w półtorej minuty i nie byłoby takie przeeedłuzone za czym idze niestety słowo nuudne. Tak jak Vorek prawi odrobina posta duzoby tu pomogła, no ale coz...wazne ze zaliczone wszak ;) Chyba fajny ten xsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc, na początku jakieś 2,5min;D ciska się cytat, ze z tąd i owąd znanego filmidła:"...I na koniec puszczasz mi film o facecie w łódce...";D...

...aaaaaaaapoooooteeeem,to tylko jedno masz w głowie:"niech ten dzieciak pociągnie już za ten cholerny sznurek,rurę czy coś,lub wciśnie ten cholerny przycisk,niezależnie co się stanie,Błagam!!"...

animacja twarzy dłużyzny, a przez to nie miałeś czasu na fokusik na inne rzeczy...no ale, jak na zaliczenie to naprawdę ambitny prodżekt,trza przyznać-tzn: + ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monotonne. Widać, że najwięcej pracy zajęła animacja twarzy dzieciaka. Inne ruchy trochę jak moonwalk do przodu. Wnętrza szare, nieciekawe. Początkowe ujęcia nie wnoszą nic do treści. pokazują miejsce akcji, mają - rozumiem za zadanie zorientować widza w otoczeniu ale za dużo tego. Niektóre ujęcia zbyt krótkie, niektóre zupełnie niepotrzebne (te początkowe). Udźwiękowienie tego to kilka godzin roboty a zdecydowanie ożywiłoby całość. Generalnie gratuluję ukończonego projektu. Umiejętności na pewno są. Co do detali 3d się nie wypowiadam. Koledzy tutaj znają się lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalny brak tempa, co prawda klasyczna jedność czasu, miejsca i akcji, hm, no właśnie akcji, tyle że jej brak. Niestety brak również konwencji, czy to miała być komedia, horror, dokument czy cuś innego? Odwaliłeś robotę na zaliczenie, 3Z wykonane (a może i 4Z, jeśli masz odpowiedni wiek) ale może by tak pomyśleć o fabule i jeszcze to przerobić. Mimo tego, że nie zrobiłem jeszcze żadnego poważnego projektu zdania nie zmienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności