Skocz do zawartości

Postać 3D: Sławne Osobistosci


Morfeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Heja, kolejan pracka i kolejny post, tym razem chce tym postem zapoczątkować, zobligować się do dalszej mojej pracy nad rozwijaniem umiejętności odnośnie modelowania, odtwarzania już istniejących twarzy.

Będe starał się głównie modelować postaci ze świata gdzyż będąc medialni

stają sie bardziej rozpoznawalni, dzięki czemu będzie łatwiej ocenić czy dany model jest podobny do orginału. Mam nadzieje że mi wtym pomożecie, i podpowiecie co jest nie tak, jakby to można było zmienić. Będę sie starał jak najczęściej odśweirzać wątek. Na początek pokusiłem sie o wymodelowanie Nicole KIdan, an ile jest ona podobna sami oceńcie, mile są widziane wskazówki co nalerzy pprawić w danej tarzy. Poniżej umieszcam kilka renderów, siateczke, i podmalówke w ps. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Heh jak szybko odpowiedzi, tak to ma być NIcole Kidman, wrzucam tezr referke. Napiszcie co dokładniej jest nie tak. Ps. znacie jakieś dobre tutki o tworzeniu włosów w maxie bo perspektywa smigania ich w ps jest mi raczej nie miła. ps. załączam 360 stopini wokoł głowy do lepszego wgladu. LIcze na wasze sudestie gdzie i co trzeba zmienic aby zaczeła przypominac Nicole Kidman

nicole kidman 360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste ze trzeba korzystac z dozej ilosci referek, tak zawsze zaczynam prace szukam ich dostatecznie dlugoo i duzo. A tu zamiescilem tylko 2 ktore posluzyly za fronta i sidea. Zamieszcania reszty 40 zdjec jakie udalo mi sie znalezc na sieci nie uznalem za sensownym rozwiazaniem. Napatzrylem sie na te zdjecia i sam juz niewiem czy jest to podobienstwo czy nie , w pewnych ujeciac wydaje sie byc podoba a w pewneych nie, ale to roznie u mnie bywa, daltego prosze was o podpowiedz , co odstaje, niewiem, cos ne tak z oczmi, ustami, jakis konkret. Z gory dzikei za wszystkie kometarze, wnioski i podpowiedzi. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagladam tu czesto ale jakos mi sie nie chcialo siedziec i porownywac az w koncu mnie naszlo :) NIe bede powtarzac tego co juz powiedziano. Zamiast tego mam prezent ;)

 

nicolekidmanpoprawkifw4.th.jpg

 

PS. Uchylam sie od odpowiedzialnosci za wszelkie bledy mojej interpretacji oraz ewentualne szkody nia spowodowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, dziei za komentarze i wskazówki

Gomez :: Dzieki za te poprawki o cos takiego mi chodzio aby ktoś śweirzym okiem na to spojrzał, narazie pzuce poprawki nad tym modelem arz sam zaczne patrzeć na niego krytyczniej, ma nadzije że po dlurszym okresie nie patzrenai sie na to co wyskrobałem, nagle zauwarze te róznice. N adzień dzisiejszy zaczynam nowy model. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności