Skocz do zawartości

Co sądzicie o takich serwisach jak FOTKA.pl ? ^^


Joint

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie to bo te ~4.585.375 kont sie z powietrza nie wzieło.

 

Ja osobiscie jestem przeciw; dla mnie troche paranoja. poziom intelektualny tam to poprostu M.a.s.k.r.a ..do tego co 2-3cia osoba ktorą znam mam tam to śmieszne kont0. :/

 

Siedze na gg jakies dziecko NEO do mnie pisze; i pierwsze pytanie jakie zadaje to "MASZ KONTO NA FOTCE" no poprostu to jest nieziemski rozpier*** ! :/

jak wszedlem na to ich forum to poprostu..... [nie bede przeklinał bo nie mozna] :P

 

 

Inna sprawa to naprzykład Myspace; ale to chyba wszyscy wiemy :))

 

Ostrzegaj, gdy wrzucasz filmy zawierajace DUŻĄ (!!!) ilosc przeklenstw! Knysha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dla mnie to głupota. Nie widzę potrzeby umieszczania swojego zdjęcia na takim serwisie, ani potrzeby oglądania innych.

Może po prostu ludzie nie mają żadnych zainteresowań ani pasji, stąd taka fotka.pl to wypełniacz czasu i okazja do poznania innych, myślących albo nie, podobnie.

 

Poziom na forum jest niski, jak zresztą w każdym serwisie nie związanym z konkretnym tematem czy dziedziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Knysha ;czyli jesteś za :D ?? oMg

Wiem; ale co sądzicie wogule o tym zjawiskiem; normalne stało sie posiadanie konta na tym ******* portalu.

 

dla przykładu konto : http://fryta000.fotka.pl

co lubie :

CYTUJE :

- eK!pĘ sSs O*B*R SpEdZaC Ca$$$ Z n!m! =*

- iMprE$ i DySeCQ

- wEeKeEnDy

-hOrRoRy

- mOjEgO kOLcYcKa w bRzU$kU

- wAkAcJe

- wYpaDz!k! sSs fRenD$!kAm!

- n!eB!eSki i bRązOwY kOlOreQ

- zAkUpY

- gYgY

 

CZEGO NIE LUBIE :

 

CYTUJE :

 

- sZQll ,UczyĆ siĘ i NaUczyCieLi

- Du$$!O O$!uBeK :P

- Z!My :/ brrrrr...

- LeKtUr :/

- SmUtaĆ i pŁaKaĆ

- fFcZe$n!e fFStaFFaĆ

- fRaJeRÓf

 

 

 

 

no comment's a to dopiero szczyt gury lodowej !

albo kupowanie za kase opcji :różowego NAPISU; czy ogladania zdjec wywalanych przez admina..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a grono znasz? :D

tam to sie dopiero dzieje....same zbuntowane anioly :D...znaczy sie nastolatki...

dla przykładu :

 

 

O mnie: hMm...

 

Jestem jaka jestem i to mi odpowiada:PP

Kto mnie zna ten wie jaka jestem:D

Wesoła....moim hobby jest sport...:P

Lubie chodzic na impreski...w życiu szukam przygody:D

 

 

 

 

 

Od grzechu zaczął się jej świat, a że Bóg ją stworzył, a Szatan opętał - jest więc odtąd po dziś dzień raz grzeszna a raz święta, zdradliwa i wierna, dobra i zła; daje rozkosz i rozpacz, przez nią uśmiech i łza....

 

 

 

 

 

...jest jak gołąb i żmija, jest jak piołun i miód, jest jak anioł i demon, jest jak upiór i cud; i szczyt nad chmurami i przepaść bez dna; jest początkiem i końcem -

KOBIETA - aha! no i ja:D

Zajmuję się: Moje zajęcie to teraz przede wszystkim szkoła;]

 

 

W wolnym czasie napewno nie siedze i nie nudze sie w domu, za zwyczaj spotykam się z przyjaciółmi...i nie tylko:D

Zainteresowania: _muzyka

 

_moda

 

_sport (w szczególności koszykówka)

 

_filmy (najbardziej komedie romantyczne :D)

 

_leniuchowanie

 

_impreski

 

 

Jest ich jeszcze wiele......:D

 

NO DNO PO prostu...w ogóle jak mozna takie rzeczy pisac.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Knysha ;czyli jesteś za :D ?? oMg

Wiem; ale co sądzicie wogule o tym zjawiskiem; normalne stało sie posiadanie konta na tym ******* portalu.

 

dla przykładu konto : http://fryta000.fotka.pl

co lubie :

- eK!pĘ sSs O*B*R SpEdZaC Ca$$$ Z n!m! =*

- iMprE$ i DySeCQ

- wEeKeEnDy

-hOrRoRy

- mOjEgO kOLcYcKa w bRzU$kU

- wAkAcJe

- wYpaDz!k! sSs fRenD$!kAm!

- n!eB!eSki i bRązOwY kOlOreQ

- zAkUpY

- gYgY

CZEGO NIE LUBIE :

- sZQll ,UczyĆ siĘ i NaUczyCieLi

- Du$$!O O$!uBeK :P

- Z!My :/ brrrrr...

- LeKtUr :/

- SmUtaĆ i pŁaKaĆ

- fFcZe$n!e fFStaFFaĆ

- fRaJeRÓf

 

 

 

 

no comment's a to dopiero szczyt gury lodowej !

 

 

Ahahahaha...s!Up33r!:) czy jakos tak!:)

Powiem ci ze Fotka jest niekiedy dla ludzi niedowartosciowanych, tam jak dostaniesz wyzszy punkt to jestes "lepszy" ..pozatym fajne laleczki mozna poogladac!:)

Mnei bardzoej drążni "grono.net" lub inne tego typu fajne portale! zalamka!:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joint, ortografia ;)

Tak mnie zaciekawił ten temat, że aż musiałem zobaczyć co to za serwis. Nie wspomnę o stronie graficznej serwisu (a wypada bo to w końcu forum CG:))

A jak poczytałem niektóre tematy na forum to się zastanawiam czy dobrze pojmuję zasady ortografii.

Dla przykładu to co podał Joint to już tragedia.

Zjawisko jak dla mnie normalne w dobie sieci. Wiele osób chce się pokazać ale robią to w iście debilny sposób:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Knysha ;czyli jesteś za :D ?? oMg

 

Jezeli komus sprawia przyjemnosc pokazywanie swoich zdjec i branie czynnego udzialu w zyciu portalu, to czego nie?

 

Wiem; ale co sądzicie wogule o tym zjawiskiem; normalne stało sie posiadanie konta na tym ******* portalu.

 

dla przykładu konto : http://fryta000.fotka.pl

co lubie :

CYTUJE :

- eK!pĘ sSs O*B*R SpEdZaC Ca$$$ Z n!m! =*

- iMprE$ i DySeCQ

- wEeKeEnDy

-hOrRoRy

- mOjEgO kOLcYcKa w bRzU$kU

- wAkAcJe

- wYpaDz!k! sSs fRenD$!kAm!

- n!eB!eSki i bRązOwY kOlOreQ

- zAkUpY

- gYgY

 

CZEGO NIE LUBIE :

 

CYTUJE :

 

- sZQll ,UczyĆ siĘ i NaUczyCieLi

- Du$$!O O$!uBeK :P

- Z!My :/ brrrrr...

- LeKtUr :/

- SmUtaĆ i pŁaKaĆ

- fFcZe$n!e fFStaFFaĆ

- fRaJeRÓf

 

No coz, pokemon. Byc moze w przyszlosci nawroci sie na poprawny styl pisania.

 

no comment's a to dopiero szczyt gury lodowej !

albo kupowanie za kase opcji :różowego NAPISU; czy ogladania zdjec wywalanych przez admina..

 

Normalne dodatki. W Gronie sa podobne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym roznia sie ich profile od Twojego zalosnego krzyku niecheci do nich na forum max3d?

Masz moze jakis kompleks?

 

Jak mozna byc w ogole "przeciw" takim serwisom?!

 

Zaloze sie, ze jestescie straszliwie przeciwni polityce obecnego rzadu, polityce Giertycha i innych oszolomow, decydujacych o tym co jest wlasciwe, a co nie. Co szkodzi, a co doprowadzi Cie do prawicy Pana.

A mimo to...

 

Czy szkodzi Ci serwis fotka.pl? Czy odczuwasz dyskomfort przesiadujac tam? To po jaka cholere tam wchodzisz? Czy ktos Ci to narzuca?

 

Cytat z profilu Fryty niewiele rozni sie dla mnie od tego, co masz napisane w swoim profilu max3d:

 

hmm ... miły pesymista,antychryst,metal,guitar player,grafik :P,lubie filmy, lubie piwo, lubie vodke, lubie pepsii, lubie zjesc czasem Cheesburgera w Mc'donaldzie, lubie ładne inteligetne dziewczyny:D

 

Nazywanie sie antychrystem jest cool? Pisanie, ze lubisz piwo i wodke jest cool? Rozumiem, masz dopiero 18 lat, wychodzisz spod skrzydelek rodzicow i chcesz zaznaczyc swoja doroslosc i niezaleznosc.

 

Podobnie jest z wiekszoscia dzieciakow na fotce, tym bardziej, ze moga byc tam bardziej cool niz sa naprawde.

 

Zyj i daj zyc innym. Nasmiewanie sie z glupich lasek nie dodaje chwaly :)

 

 

Grono.net do inna historia. Swego czasu forum dla wybranych, stworzylo sobie aure ekskluzywnosci. Teraz kazdy moze miec tam konto, ale wciaz ma wrazenie, ze jest w elicie. Forum dla ludzi z kompleksami i niedowartosciowaniem.

 

P.S. Mam tam swoje konto i udzielam sie czasem w gronach muzycznych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym roznia sie ich profile od Twojego zalosnego krzyku niecheci do nich na forum max3d?

Masz moze jakis kompleks?

 

Jak mozna byc w ogole "przeciw" takim serwisom?!

 

Zaloze sie, ze jestescie straszliwie przeciwni polityce obecnego rzadu, polityce Giertycha i innych oszolomow, decydujacych o tym co jest wlasciwe, a co nie. Co szkodzi, a co doprowadzi Cie do prawicy Pana.

A mimo to...

 

Czy szkodzi Ci serwis fotka.pl? Czy odczuwasz dyskomfort przesiadujac tam? To po jaka cholere tam wchodzisz? Czy ktos Ci to narzuca?

 

Cytat z profilu Fryty niewiele rozni sie dla mnie od tego, co masz napisane w swoim profilu max3d:

 

 

 

Nazywanie sie antychrystem jest cool? Pisanie, ze lubisz piwo i wodke jest cool? Rozumiem, masz dopiero 18 lat, wychodzisz spod skrzydelek rodzicow i chcesz zaznaczyc swoja doroslosc i niezaleznosc.

 

Podobnie jest z wiekszoscia dzieciakow na fotce, tym bardziej, ze moga byc tam bardziej cool niz sa naprawde.

 

Zyj i daj zyc innym. Nasmiewanie sie z glupich lasek nie dodaje chwaly :)

 

 

Grono.net do inna historia. Swego czasu forum dla wybranych, stworzylo sobie aure ekskluzywnosci. Teraz kazdy moze miec tam konto, ale wciaz ma wrazenie, ze jest w elicie. Forum dla ludzi z kompleksami i niedowartosciowaniem.

 

P.S. Mam tam swoje konto i udzielam sie czasem w gronach muzycznych ;)

 

bardzo mądrze napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności