Skocz do zawartości

Model 3D: Modele


gawel72

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no wiesz.. żeby wymodelować mięśniaka też trzeba mieć doświadczenie i wiedzę o anatomii. Choć na poćwiczeniu sobie modelowania nie skończę, mam zamiar jeszcze dokończyć ten model, wraz z texturami, szybką pozą i końcowym renderem. Wiem.. brzmi niewiarygodnie, ale tak zrobię xD

 

Edit: Dzięki za komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

Niezły mieśniak-z plackami toś chyba przefajnował, a poza tym proporcje zjechane, głowa za małą rece za krótkie.

 

Poza tym coraz lepiej ci idzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Test z claytubes bardzo fajny. Jednak cała sztuka polega na tym, aby od pierwszego poziomu podziału budować bryłę i w miarę przybywania poly z kolejnym podziałem co raz dalej uwydatniać to czego nie można było uwydatnić level niżej. Tutaj wrzucam taki tutorial, co prawda o Mudboxie, ale zasada jest taka sama. Czemu jest to ważne ? Jeśli budujesz bryłę od samego początku to później nie masz wrażenia "zblurowanego" modelu i różnych innych nieprzyjemności. Poza tym zdecydowanie musisz popracować nad formą, czy to wrinkles czy to mięsień - nie będzie to zwykła prosta "krecha". Szerokość "krechy", intensywność wgłębienia itd. wszystko wynika z anatomii - warto dokładnie przyglądać się referencjom ludzi, błędem było by bazować tylko na anatomii muskulatury, bo rzecz jasna - skóra wiele zakrywa. Tutaj jeszcze taki link, który mam nadzieję wiele wyjaśni. Progress widać i tylko tak dalej, a będzie jeszcze lepiej !

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morte: dzięki, nad proporcjami ciągle siedzę. No właśnie, ręce mi też coś za małe się wydawały, ale zdecydowałem się na razie nie ruszać ich.

 

Hagelades: Dzięki za tutorial i za ten link do forum chociaż już znam tą stronę, ale dzięki za przypomnienie o niej.

 

zarova: łydy hmm.. mogę je trochę przysmoothować :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już widać.Z profila bardzo fajnie,z przodu szyja trochę mi nie pasuje i górna częsć ucha jakby trochę za bardzo w stronę głowy ucieka(ale może to wina ujęcia).Twarz mi się podoba.

Edytowane przez mafida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak.. profil jest elegancki.. natomiast z przodu moze nie tyle kosci policzkowe, co rzuchwa wydaje sie byc za chuda, przez co policzki wydaja sie byc za duze... nie wiem czy oczy nie sa za blisko siebie osadzone, moze to tylko zludzenie. Czy luki brwiowe sa juz zakonczone?? usta i nos bardzo ladnie dopracowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło... nie no panie siata wymiata...łaby gdyby nie te trójkąciki przy uchu.

Wiem jestem zboczony...

 

A tak na prawdę siata śliczna(tzn laduje na dysiorku pysiorku) i możesz z nią taki detal pojechać ze hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obojczyki nie wyglądają za bardzo, za grube , ja bym lekko uwidocznił mostkowo-obojczykowo-sutkowy , co do twarzy to coś za bardzo uwidoczniona kość jarzmowa i łuk jarzmowy , ogólnie za bardzo podkreślone mięśnie twarzy jak na kobietę

 

ogólnie podziwiam, super siatka

Edytowane przez Georgas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ten już pewnie był rozwiązywane ze sto razy, ale ja dotychczas go nie rozwiązałem. Skala obiektu jest dobra (wysokość głowy ok 30 cm) i nic. Może jest ktoś w stanie pomóc? Mam maxa 9. I renderuje w mentalu.

 

http://img216.imageshack.us/my.php?image=wtfcs9.jpg

Edytowane przez gawel72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po bardzo długim motywowaniu się do włączenia maxa na nowym kompie, powstał kolejny apdejt kobiety-terminatora.

 

terminatorp.th.jpg

 

 

I TROCHĘ MNIEJ OFICJALNE RENDERKI

 

43630118.th.jpg

 

17521469.th.jpg

 

I TUTAJ JESZCZE TROCHĘ STARSZA WERSJA Z PROFILU BEZ AO

 

finish2m.th.jpg

 

 

Za jakiekolwiek komentarze, dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności