Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mercedes klasy M - co dalej zrobić...?


trosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Nie znam się dobrze na modelowaniu samochodów (wogóle jestem początkującym grafikiem 3D), ale zachciało mi się wymodelować jakiś. Padło na Mercedesa klasy M - ostatni model. wymodelowałem ten cały kształt niżej z 1 boxa. Ale dalej nie wiem co mam z tym fantem zrobić... :/ A może jakiś inny model polecacie na początek...?

 

 

28862744uo6.jpg

 

88248993tn4.jpg

 

12944375vo6.jpg

 

http://img234.imageshack.us/img234/5198/24179442xa9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dokladnie :] Najpier poprzegladaj pare tutkow a dopiero potem zaczynaj ;) Bo tak samo z siebie to raczej nie przyjdzie. Pomaga tez ogladanie siatek modeli, bedziesz wiedzial jak rozkladac poly zeby dobrze wygladalo :] Ot tyle powodzenia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he fajny kapec :D na poczatek modelowac samochod to jakas pomylka...

 

bzdura... ja zaczynalem od modelowania samochodow, dopiero jak to opanowalem w pewnym stopniu to odkrylem, ze wszystkie inne mechaniczne modele wydają sie byc prostsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak działa ms wiem ;) żeby nie było takich wygładzonych krawędzi kładzie się bodajże chamfer :) kurcze tylko że filmiki z tej stronki co pokazales jakoś dziwnie się sciągają - czekać trzeba w kolejce :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdura... ja zaczynalem od modelowania samochodow, dopiero jak to opanowalem w pewnym stopniu to odkrylem, ze wszystkie inne mechaniczne modele wydają sie byc prostsze...

taa odrazu, wlaczyles maxa nieznajac podstawowych funkcji i modelowales juz to widze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności