Skocz do zawartości

Scena 3D: Stylowa jadalnia


Godzil

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wrzuc jakies ladne texturki na te ciemne szafki po lewej, stol i podloge, najlepiej cos jasniejszego.

zaluzje wyrzuc albo zrob jakies porzadne.

widok za oknem nie pasuje, zmniejsz saturacje.

te sfery w swiatlach nad stolem powinny miec bialy material i skopiuj je do tych we wnece.

 

P.S. masz taki procek jak ja czy zapomniales framestamp'a zmienic. a jesli masz e6600 to jakos malo MHz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty nie mam core duo nawet... Jakbym wiedział jak zrobić JAKIEŚ PORZĄDNE żaluzje to bym zrobił dlatego ciągle proszę o pomoc z nimi! Szafki zostawiam takie bo takie miałem na zdjęciu na którym się wzoruje i mi takie odpowiadają ale dzieki za zwrócenie uwagi.

 

A to najnowszy render - ciągle działam do przodu... bądź do tyłu :(

 

render09oe2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo... no prosze zastosowałem się do rad Johnnyego ustawiłem interpolacje i zmieniłem dywanik na biały (według mnie ładniejszy). To wyczyściło nawet kilka szumów czas renderingu nie uległ znacznej zmianie! BOMBA! :)

 

Oto efekt...

 

render10uw5.jpg

 

P.S. Przepraszam za 2 posty z rzędu ale chciałem napisać skąd się wzięły poprawki no i jedna scena pod drugą = widoczna różnica. pozdrawiam

 

P.S.2 Dywanik wyprany w Perwol'u :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi postprodukcja się nie podoba, bo oprócz przepalenia nad oknem nic się niezmieniło ... a moim zdaniem ogólnie jest za ciemno i za mało przepalone tło, więc widze to tak. Chociaż tez nie do końca, bo za zółto się zrobiło ...ale to tak na szybko tylko zeby wiadomo było o co chodzi. POZDRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie otrzymałem jakiejś konkretnej pomocy z żaluzjami, nie wiem zatem jak jeszcze mogę poprawić tę scenę więc daje jeden z końcowych chyba renderingów jeszcze w low res.

 

render12qk7.jpg

 

Prosze o komentarze zanim wcisnę to do Finished ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o troche tzw. chaosu. Nic nawet plaskie roletki nie wisi idealnie prosto. Mialem wiec na mysli umieszczenie ich w lekkim przesunieciu w stosunku do siebie i moze lekpie powyginanie. Przy takiej ich odleglosci od obserwatora musisz to zrobic dosc umieetnie zeby cos bylo widac.

Poza tym jak to sa roletki to chyba sie na cos nawijaja - a tego to wogole nie widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda :O Faktycznie pominąłem ten drobny fakt :P Dzięki za radę. Ale co do NOISOWANIA to na zdjęciu z ktorego korzystam ( i przykładu rolety w moim pokoju) ten materiał jest dośc sztywny i twardawy więc chyba bardziej popracuje nad materiałem niz na dodaniem jak to nazwałeś chaosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zastosować tzw. rolety rzymskie, może lepiej to wyjdzie. o takie o:

 

62911_PE170160_S4.jpg

 

Dalej nie podoba mi się zestawienie kolorystyczne, szczególnie jeśli chodzi o podłogę, jest bee. I nie sugeruj się, że tak było na fotce, bo jeśli można coś zrobić lepiej, to się to robi;)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

render11jo5.jpg

 

No to ciach, kolejny up, nie wielkie zmieny ale juz chyba lepiej nie umiem. Myslałem o tym roletach i ustawiłem tak optymalnie REFRACT no i chyba o takie efekt mi chodziło, tylko zrobie mniej żółte. No i nad tlem popracuje bo mnie irytuje kontrast :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności