Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Gitary -Update


Mr. MtS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Yaro16: Dzięki za wytrwałość :D

 

M4rcus: a nie pokaże! :P Nie no, nie pokażę, bo nie ma sprężyn - tak jak i w pierwszej gitarze w tym wątku - nie wymodelowałem tyłu. Trochę wydawało mi się to jako przerost formy nad treścią - bo i tak tego tyłu nie widać ;)

 

Badyl: Dzięki! (szczerze mówiąc to nawet chciałbym, zeby to były zdjęcia, bo to, do diabła, drogie wiosło jest ;P )

 

Ibanez: Dzięki wielkie!

 

Krzysiek M.: Dzieki, dzieki :D

 

Klicek: Dzienx :D!!

 

Cieszę się bardzo, że się Wam podoba!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

AGmakonts: co do pieca to jak na razie - na początek - sprobuje wymodelować swojego Vox'a 50tkę - się trochę poduczę i wtedy zabiorę się właśnie za jakiegoś potwora. Miałem na myśli Mesa-boogie Dual rectifier head czy coś podobnego. Moja wizja scenki to raczej było takie stare-doświadczone studio z porozrzucanymi efektami, kablami - taki Vintage :D, ale scena oczywiście aż się prosi, jakieś wolumetryczne światełko niebieskawe, skrzynie ze sprzętem itp itd. Na razie w sumie skupiam się na pojedynczych obiektach ;) Dzienx :D

 

Raffaello: Dzięki :D

 

Ibanez: ;) .Teraz myślałem o jakimś vintage stratocasterze (dokladniej o jakims sunburst'cie: http://www.guitartrader.com/itm_img/EGFNQY-EJSG2TS-f.jpg)

Brzydkie to ( wg mnie - no może akurat ten sunburst jest fajny) ;P - ale kawał historii. Żeby się tak ciągle nie powtarzać to mam taką wizję zrobienia tej gitary mocno odrapanej i pokiereszowanej - tak zeby wyglądała jakby przeżyła niejeden koncert. I to by pewnie dobrze współgrało ze sceną, o której wspominałem powyżej.

 

avant.garde: Dzięki wielkie :D!!

 

Badyl: No właśnie niestety jakoś tak dziwnie się składa, ze chyba ustawienia rendera były jeszcze za niskie - bo też mam takie wrażenie, że wygląda jakby wszystkie struny były z owijką. Jakbym zrobił większą rozdziałke to może by było widać wyraźniej różnicę. A tutaj te z owijką są lepiej widoczne a te bez albo w DOFie już albo to że są tak cienkie je pikseluje :D. To mam na swoje usprawiedliwienie ;P ;P

 

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Dzięki za ofertę ;). Probowałem robić piecyk ale stanąłem w miejscu i trochę mi się odechciało. Teraz pewnie zrobię drugie podejście. Między czasie wrzucam poprawioną wersje pierwszej gitarki. Na dobrą sprawę oprócz kolorów nie widać chyba wiele ulepszeń, ale została mocno przebudowana.

 

Oto renderek próbny:

Wolfgang_220807_3b.jpg

 

Co do poprzedniego Ibaneza to chyba wrzuce go już (ten ostatni zlepek renderów) do Finished 3D. Na pewno mógłbym tam jeszcze poprawiać, ale już troche mnie zmęczył ten model :D

 

Ten Wolfgang jeszcze dostanie na główkę napis i takie charakterystyczne zakole. Mam taką wizję - dość abstrakcyjną, do której potrzebna mi czerwonawa gitarka. Jestem ciekaw co myślicie o tej wersji

Pozdro!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki ;)

Ja z kolei za BC Richami nie przepadam ;) Z takich ostrzejszych to ewentualnie podoba mi sie sygnatura Alexiego Laiho by ESP.

 

Dzisiejszy renderek:

 

0003.jpg

 

Wydaje mi się, że na tym powoli będę kończył zabawy z gitarą i zrobię scenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibanez: Dzięki :D

 

eee... zrob strata z 1968 roku, takiego poobijanego, pozolklego i powycieranego starego relikta :)

 

Teraz myślałem o jakimś vintage stratocasterze (dokladniej o jakims sunburst'cie: http://www.guitartrader.com/itm_img/EGFNQY-EJSG2TS-f.jpg)

Brzydkie to ( wg mnie - no może akurat ten sunburst jest fajny) ;P - ale kawał historii. Żeby się tak ciągle nie powtarzać to mam taką wizję zrobienia tej gitary mocno odrapanej i pokiereszowanej - tak zeby wyglądała jakby przeżyła niejeden koncert. I to by pewnie dobrze współgrało ze sceną, o której wspominałem powyżej.

 

;) Jak widać mamy podobne wizje ;)

 

 

A tak przy okazji to wrzucam dzisiejsze rendery... Co o tym myślicie? Sam nie wiem. Chciałbym wiedzieć czy wygląda w miarę dobrze - bo samemu mi ciężko ocenić ;) :

 

26_08_07.jpg

 

Pozdro!!

Ale po tym wiośle już sobie zrobię przerwę z gitarami na jakiś czas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności