Skocz do zawartości

Finished 2D: minimalistyczna ulotka


mirach

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Coś mnie render Buddy natchnoł, i wpadł mi do głowy taki oto pomysł na ulotke informującą o fikcyjnej wystawie sztuki. Pierwszy raz pokazuje swoje dezajny 2d, i chętnie się dowiem co fachowcy mają na ich temat do powiedzenia.

Sorry że takie gigantyczne, ale przy pomniejszeniu font strasznie cierpiał z powodu pixelozy.

Przy typografii pomogła troszke 3Jane.

 

2 wersje:

- białe ZEN

 

zen-white.jpg

 

- czerwone ZEN (samplowane z czoła Buddy :D )

 

zen-red.jpg

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jedynka najfajniejsza, chociaz bym zmienil 2 rzeczy , ta kreske pozioma wsadzil pod "zen", bo "buddhism in contemporary art" stanowi jedno wyrazenie. I jescze moze zmniejszyl wiodcznosc lub w ogole wywali te "kregi oswietlenia" za figurka

 

pzdrw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ZEN buddhism in contemporary art" czyli że co?

 

czyli że: "Buddyzm ZEN we wspolczesnej sztuce" wzorowane na podonych wystawach w Manghdze (takie krakowskie centrum kultury japonskiej)

 

a do czego to stosowane - bo na dalsza odległość zupełnie Ci zaginą te fonty - fajnie wyglądają ale roli informacyjnej raczej nie spełnią - taka moja opinia.

 

Hm, wiec z zalozenia to jest ulotka do rozdawania do łapy która ma raczej przyciągać wzrok i nie wywolywac odruchu "wywalic do kosza przy nadazające sie okazji" a dopiero poznie informować. Myślalem tez o tym jako o zawieszce na drzwi, ale jakos nie przekonało mnie to.

Co do fonta... miałem inną wizje tego fonta, ale za cholere nie mogłem znaleść fonta ktory byl by prosty a nie prostacki. Pozostało na tym - jestem świadomy jego nieczytelnosci :/

 

Kolorystyka ciekawa - budda od razu rzuca się w oczy :)

 

o to chodziło, dzięki :)

 

fachmanem w ulotkach nie jestem ale te dwie bardzo mnie się podobają:)

 

również dzięki :)

 

pozdrawiam i dziękuje za uwagi

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności