Skocz do zawartości

Edycja Filmu (stop klatka)


Robert B.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem nakręciłem film ale chce go edytować szukałem po programach i nie mogę znaleźć tam takiej mi potrzebnej opcji...

Mianowicie chcę w połowie filmu zatrzymać na 10 sekund film ale żeby lektor mógł mówić wiec tak naprawdę chodzi mi o zapętlenie klatki na 10 sekund niestety nie wiem czym to wykonać i puszczenie na oddzielnej ścieżce dźwięku.

 

Programy do 1 kafla :) pozdrawiam. i serdecznie będe wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Tak szczerze to faktycznie da się to zrobić byle gdzie i prawie byle jak... napisz najlepiej w jakim programie chcesz to zrobić a my napiszemy jak to zrobić.

Tak pół żartem, pół serio to nawet za darmo się da :D

Zciągasz programik Virtual dub (free)....rozbijasz filmik na klatki... znajdujesz tą, na której ma nastąpić zatrzymanie... powielasz ją taką ilość razy, aby ilość klatek się zgadzała.. wciąagsz sekwencję i sklejasz w Virtual Dub.. śmiesznie i mocno na około, ale da się na uparciucha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki użyłem virtuala bo darmowy :) i jakoś sklecę sobie ten filmik dzięki for all.

Ps wiem ze to było trywialne pytanie ale grafika a montaż to jeszcze dla mnie inne rzeczy :P znaczy montażu nie umiem :P.

 

Wakacyjny filmik jak sie patrzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności