Skocz do zawartości

[architektura]Blizniaki


rly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

świetny projekt, możesz pokazać rzuty?

krokwie nad garażem do bani.

Wiem ale to prosby inwestora o zmiekczenie budynku na zblizeniu garazu widac koncowy efekt zmiekczania.Wrzucilem rzuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny projekt i rendery. Wydawało mi się, ze jadąc dzisiaj przez warszawę gdzieś to widziałem(na tablicy reklamowej czy coś),ale moze to był poprostu podobny projekt. Zastanawia mnie tylko gdzie będą rury spustowe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiam nad gontem i pewnie za nielugo poznam odpowiedz ale na razie nie mam za bardzo czasu zeby wrocic do projektu.Co do rur spustowych to beda one chowane w wypuszczeniu sciany szczytowej.chais widziales chyba podobny ale moze wkrotce bedzie i ten;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt i renderki super, jednak według polskiego prawa jakby te segmenty stały na osobnych działkach to musiałyby mieć dylatację, brak wspólnych ścian, okna i drzwi sąsiadów musiałyby być oddalone od siebie o 2 m lub mieć ścianke przeciwpożarową wysuniętą 30 cm od lica ściany i ponad dach. Oczywiście w teorii bo w praktyce różne rzeczy się da zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt i renderki super, jednak według polskiego prawa jakby te segmenty stały na osobnych działkach to musiałyby mieć dylatację, brak wspólnych ścian, okna i drzwi sąsiadów musiałyby być oddalone od siebie o 2 m lub mieć ścianke przeciwpożarową wysuniętą 30 cm od lica ściany i ponad dach. Oczywiście w teorii bo w praktyce różne rzeczy się da zrobić :)

Projekt jest robione pod osiedle takze podzialu dzialek nie ma.W przypadku blizniakow nie musi to byc zabudowa jednorodzinna.Wystarczy wystapic ze wpolnym wnioskiem i budujesz to jeako jeden dom wielorodzinny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się. jak buduje się na jednej działce to wtedy jest to dom wielorodzinny.
W sumie to moze to byc wiele dzialek i nie musz byc scalone jednak wtedy jest problem z ksiegami planami zagospodarowania ktore musisz skladac na wszystkie dzialki.Lepiej dogadac sie z sasiadem i budowac wspolnie chociaz z mojego doswiadczenia wnioskuje ze w blizniakach nigdy nie ma milych sasiadow,przynajmniej ja nie spotkalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności