Skocz do zawartości

Obiekt 3D: maszynka Fusion


makak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

postanowiłem wrzucić jedną ze swoich ostatnich prac jakie robiłem w robocie. Jest trochę błędów w modelu, które postaram się poprawić, szczególnie element z ostrzami wymaga zrobienia od nowa. Zamierzam też dodać tekstury, bo akurat zlecenie tego nie wymagało, gdyż model ma być wypalony laserem w środku szklanego bloku. Swoją drogą jestem ciekaw jak wyjdzie, bo boję się, że większość szczegółów może szlak trafić. Dlatego też robiąc model, odpuściłem drobiazgowość przy ostrzach, zakładając, że i tak laser tego nie odda. No nic, może coś się wam rzuci w oczy co można by poprawić.

 

dcb0a1f648d228dfm.jpg

 

c2b929255938ad92m.jpg

 

add0fbffe8f26d2cm.jpg

 

b44d5a2654a1e9dcm.jpg

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bruneq nie tylko 5 ostrze a nawet 6 jest :P Jak się przyjrzysz na górze wkładu na rancie masz szparę. Fusion ma 5+1 ostrzy. 5 z przodu i jedno z tyłu do golenia baków i takie tak. Ogólnie bayerfulwypas. Wkład faktycznie za gruby i ogólnie chyba do zrobienia od nowa, bo ten co jest tylko kształtem go tylko przypomina. No nic, trzeba będzie go zrobić od nowa. Shaderki też dodam, ale to chyba za tydzień, bo chciałbym jeszcze jedną pracke wcześniejszą skończyć, bo właśnie fusion mi ją przerwał

ninja_shuriken dzięki, trochę siatka w paru miejscach jest do poprawy to jeszcze to poprawię.

mkk3a Dzięki. A no właśnie maszynka. Ja ogólnie w pracy robię właśnie tylko typu modele. Choć częściej jakieś kosmetyki, płyny do płukania, do mycia kibli itp. Co robić taka praca.

 

Trochę odgrzebie temat. Pomimo mojej nie wiary, po trzech miesiącach udało się zakończyć projekt. I postać finalna, dostarczona do klienta wygląda mniej więcej tak [sorry za jakość zdjęć, ale nie ja je robiłem]:

 

d03f6d2e6b9de256m.jpg

 

f783bdc4260cefe3m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności