Skocz do zawartości

Postać 3D: Czasami człowiek musi...


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

... czyli czas wymodelować głowę:), w końcu nie można całe życie modelować tylko samolotów.

 

Ogólnie z organiką u mnie kiepsko, przykład był chociażby z niedokończonym smokiem. Właściwie to nie jest moja pierwsza głowa, ale jak dotąd były to raczej szybkie, niedokładne, brzydkie i uproszczone modele, tak żeby było co wsadzić do kabiny pilota ;). Dlatego oficjalnie uznaję to za pierwsze poważne podejście.

 

Dość gadania, czas na model, wiem, że miejscami jeszcze krzywo, że wygląda na za wąską (to głównie ponieważ narazie w ogóle nie ma tylnej części) ale oceńcie to tak.. ogólnie:). Jutro może jeszcze wrzucę siatkę.

 

01qf7.th.jpg 02di0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogólnie całkiem nieźle, ale sie przyczepie, zebys wiedział co robic :)

- dziurki w nosie za waskie. W takim przypadku zawsze najlepiej pojsc przed lustro - najlepsza referencja :D

- powieki... hm za grube chyba czy mi sie tylko tak wydaje?

- kąciki oczu wystają

- te zaokrąglenia przy koncu nosa (tam gdzie sie dziurki zaczynają) za bardzo wzynają sie w podstawe nosa

A tak to fajnie :) Czuje, ze bedzie niezle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem (jedziemy od góry)

- łuki brwiowe są troszkę za ostre i za bardzo odstają

- górna powieka za bardzo odstaje od oka a w kącikach powieki nie stykają się z okiem

- dolna powieka za ostro zarysowana

- kości policzkowe zbyt wyraziste

- nos za wąski u nasady i przez to dziurki też są za wąskie

- usta trochę za wąskie i ich kąciki za ostre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem siatkę, to i jest

 

03ev2.th.jpg

 

Dzięki za sugestie, narazie jeszcze nic z tych rzeczy nie poprawiałem.

Soją drogą, nie wydaje się wam, że nos jest za duży, niby wzorowałem go trochę na swoim :) ale tak ogólnie - czy dobrze wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nos wydaje mi się troszkę za długi (czy wysoki) pasuje do dużych oczu ale do ust już nie, są za małe a podbródek zbyt spiczasty. Tak ja to widzę ale mogę się oczywiście mylić. Co do siatki to proponuję Ci zerknąć na jakieś przykłady siatek głów bo Twoja siatka nie jest najlepsza. Za gęsta między oczami i brwiami i pod nosem. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co od razu od nowa? I po co "intensywnie" patrzeć na siatki:) Owszem, można je oglądać, zwracać uwagę na trudne miejsca, ale na pewno nie mam zamiaru robić na ich podstawie swojego modelu, jepiej patrzeć w lustro, referki i na twarze innych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to, że moja siatka jest ok, bo wiem, że nie jest i mam zamiar poprawiać, tylko to wcale nie znaczy, że musi być dokładnie taka jak inne.

Dzięki za obrazek, na pewno przyda się przy poprawkach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności