Skocz do zawartości

cyfrówka do ~500 zł


mentaller

Rekomendowane odpowiedzi

poszukuję taniej cyfrówki do ceny około 500 zł. mam na oku dwa modele:

 

samsung s730 http://www.fotoexpert.pl/aparat-produkt-3480-tech.html

nikon l11 http://www.pixmania.com/pl/pl/534236/art/nikon/coolpix-l11.html

 

osobiście samsung wydaje mi się lepszy, ale prosiłbym Was forumowicze o pomoc ;]. własne sugestie mile widziane ;P.

jeśli ktokolwiek z was ma jeden z powyższych modeli niech napisze jak się sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kuuurde no czytając specyfikacje to praktycznie takie same aparaty są ;] ale ja chyba bym jednak wybrał nikona, to jest jednak firma specjalizująca się w aparatach fotograficznych ;]. najlepiej jakbyś poszedł do jakiegoś sklepu i zobaczył oba modele. bo jakoś mi się wydaje, że jakiś wielkich różnic w jakości zdjęć nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee wczoraj sie bawiłem samsungiem mojego brata i powiem że mimo tych 7MP to nic specjalnego nie jest, moja 4letnia minolta też takie zdjęcia robiła, a kupiłem ją za 200zł ;) i miała ustawienia manualne, jeśli miałbym coś polecić to jakiegoś używanego canona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krotko, jesli robisz rodzinne fotki, to bierz to co ci sie podoba z wygladu i ma dluga gwarancje,

 

ale wg mnie. wez sobie cokolwiek z canona, nawet serie damska, skoro nie nastawiasz sie na nauke fotografii, to i tak wezmiesz auto wiec co za roznica,

 

a jesli bedziesz chcial pobawic sie w foto, to jestes finansowo stracony hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ;]. przekonujesz mnie coraz bardziej ;P. mam jeszcze ostatnie pytanie/a i już nie przeszkadzam więcej :

 

- nie wiem czy go miałes, albo ktokolwiek z forumowiczów, ale czy przyjemnie sie foci z 2 calowym lcd ?

- tam naprawde jest coś w rodzaju manuala ;) ?

 

i to tyle ;]. dzięki za cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie w tej cenie najlepszy wybór to Canon A460. Robi bardzo ładne zdjęcia, jest zasilany z "paluszków" AA (ważne w terenie) i ma wizjer optyczny (jaki jest taki jest ale w dużym słońcu na LCD i tak nic nie zobaczysz). Kolejna sprawa to optyczny zoom x4. Może nie przekonuje wyglądem ale moim zdaniem w tej cenie najlepszy wybór. No i są różne kolory ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności