Skocz do zawartości

Scena 3D: Poranek w kuchni


Gość chaos4ever

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

światło nawet fajne, tylko przepalenie wydaje się być za mocne, szczególnie na suficie coś dziwnego sie dzieje, ściany troche brzydkie jakieś takie szarociemne

mapowanie mogłeś poprawic na obrusie bo z kwadratów sie prostokąty porobiły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dof i przepalenia to elementy ktore trzeba umiec dawkowac, bo mozna przesadzic i tak sie tu stalo. No chyba ze pacjent faktycznie dopiero co otworzyl oczy i mu sie jeszcze zoltko nie wciagnelo;)

Mimo wszytsko drazni to bardzo...i pracka jakos dla mnie staje sie nieczytelna prze to i nawet te fajne elementy ciezko jest docenic...

wybacz...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsyćko piknie prócz światła. Niby światło idzie od tego przepalonego okna, a tu nagle okazuje się że za kamerą jest nastepne przepalające scene źródło światła. I chyba czarny sufit i sciany nie byly planowane?

Ogolnie ładnie, ale jak dla mnie swiatla do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dof jakoś dziwny...... kadr koncentruje sie przez niego na czerwonym kubku i szafie. Przez chwile czekałem że to sie JPG wczytuje tak długo, dopiero po chcwili udało sie odszyfrować że to DOF :> Przegiłes też z lekka z tym światłem z tyłu. No i jak na taką ilość światła to ściany sa strasznie ciemne/brudne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności