Skocz do zawartości

Animacje - download


Trybal

Rekomendowane odpowiedzi

Często przeglądam galerie w różnych portalach i forach poświęconych grafice 3D, w sumie to chyba nikt mi się nie dziwi, grafika to moja pasja, być może nic nie zaprezentowałem bo jestem beginerrem i moje prace to gówno w porównaniu z tymi które już tu są, ale ja wiem swoje... Mniejsza o to... Kolekcjonuję obrazki z galerii, po prostu ściągam na dysk, lepsze wrzucam na tapetę :) Lubię sobie tak czasem pooglądać prawdziwy profesjonalizm :) To samo chciałbym zrobić z animacjami :) Ściągać na dysk i sobie od czasu do czasu obejrzeć :) Niestety nie znalazłem nic na google :( Jedyne co, to tylko zwiastun Prince of Persia: The Two Thrones :/ Filmiki znajdujące się na youtube mnie nie satysfakcjonują, ponieważ chcę mieć to na dysku (mam nadzieję, że nie łamię prawa - wydaje mi się, że nie, ja tego nie rozpowszechniam ani nic z tym nie robie, po prostu sobie oglądam - lecz jeśli jest inaczej to proszę mnie oświecić). Więc moje pytanie brzmi następująco czy zna ktoś jakiś, serwis, portal, stronę z której mógłbym ściągać takowe animacje i filmiki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ANIMACJE W BLENDERZE:

 

Warto zobaczyć co potrafi program który nic nie kosztuje:]

 

A potrafi całkiem sporo!

 

 

FESTIWAL 2005

http://www.blender.org/community/blender-conference/blender-conference-2005/animation-festival-2005/

 

FESTIWAL 2006

http://www.blender.org/community/blender-conference/blender-conference-2006/festival-2006/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności