Skocz do zawartości

Tablet PENTAGRAM XXL pytanie


LoGan

Rekomendowane odpowiedzi

NIedawno kupilem tablet Pentagrama XXL, tablecik dziala bez zazutow wszystko gra tylko mam maly problem: ostatnio zauwazylem ze koncowka piorka ulega scieraniu pod wplywem uzywania, wiec mam takie pytanie czy mozna wymienic sama koncowke, skad ja wziasc i jak to zrobic? Lub jesli nie to gdzie moge dokupic cale piorko?

 

dzieki - pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

problem w tym ze ani koncowek w pudelku, ani nikt nie odpowiada na maile w servisie pentagrama, ahhhhhhhh co ja bym dal za WACOMA :) ale niestety 2,5 tysiaka droga nie chodzi :( (a szkoda ;)) gdybys mi napisal jeszcze jak sie wymienia te koncowki bylbym wdzieczny (na wszelki gdyby czasem udalo mi sie dokupic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Pentagram słynie już z tych końcówek, które się zużywają. Jeśli jednak się tak stanie można zadzwonić do firmy sprzedającej pentagramy na rynek polski i poprosić o takowe końcówki. Za zwyczaj przysyłają byez zbędnych ceregieli - a tutaj namiary:

 

Serwis:

 

Dział obsługi klienta

tel. (022) 338 90 20, faks (022) 338 90 19, [email protected]

 

Dział pomocy technicznej

tel. (022) 338 90 30, faks (022) 338 90 19, [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koncowki sie wymienia tak - bierzesz pesete tudziez inny chwytak i wyciagasz poprostu. Potem bierzesz nowa i wciskasz. U mnie to trzeba bylo zrobic na chama, dopiero wtedy wlazla na swoje miejsce. Swoja droga jak wy sobie radzicie z xxl. Dla mnie xl jest nawet troche za duzy. Musicie sie niezle zmeczyc machajac po tym lapa :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam xl...i sobie xxl nie wyobrazam...hehe...i tak sie czasem namacham... wlasnie widzialem w media a5 intuosa2 za 1300zl i graphire2 za 300zl (jakas promocja? dzis otwarcie)... zastanawiam sie nad tym intuosem.... moze mikałaj przyjdzie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wacom.com.pl - znajdz sobie intonusa2 i poczytaj parametry. Wiesz zalezy jak sobie radzisz w rysunku i malarstwie jesli nie potrawisz wiele to radze ci sobie wacomy odpuscic. Pentagram dla poczatkujacych jest bardzo dobry. Np. ja sie ciesze ze swojego xxl popatrz na pracki tigera tez na pentagramie robione :) tak wiec wybor nalezy do ciebie :) wiesz lepiej zaplacic 400 zl na swoje bazgroly niz 1300zl na to ze bedzie lezal na biurku i sie kurzyl. Jesli jestes zaawansowany no to wacoma Ci proponuje, ma wiecej możliwosci i jest lepiej wykonany niz pentagramy. Tyle odemnie, pozdrawiam.

 

Edit - tu masz wymiane koncowki ale w wacomach chyba w pentagramach jest tak samo :) -

 

http://wacom.transit.pl/modules.php?name=Sections&op=viewarticle&artid=53

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał Generał wyciągnąć i włożyć. Nic prostrzego:D A u mnie w Aipteku (taki pentagram xxl) nie było problemu z wymianą a dostałem 3 sztuki końcówek. Wymiana na wacoma nie wiele ci pomoże jeżeli na innym tablecie nie wychodziły ci rysunki. Z tego co pamiętam to Bigleb na początku rysował myszką!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoGan. Ja mam Wacoma A5. A miałem wcześniej XXL. Zmiana na Wacoma to tak, jakbyś przesiadł się z malucha do mercedasa!!! Słowo, że nic a nic nie przesadzam! XXL pogoniłem za 200 zl dołożyłem do wacoma i nawet przez sekundę nie żałowałem, a to że mniejszy, to tylko zaleta! Codziennie go odpinam i noszę do pracy, późniaj podłączam w domu i nic złego się nie dzieje. Na jednej końcówce rysuję już ponad rok, a w zapasie jest chyba z 5! POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy chyba zaczynal myszka;)...niektorzy nadal z nia obcuja

jakies 3 lata temu kupilem wacoma A4 oversize i uwarzam ze 2500zl zostalo wydane w nalezyty sposob ;)

mysle ze na takim czyms nie powinno sie oszczedzac bo sluzy dlugo i nie trzeba ciagle wymieniac jak chociazby inny hardware

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kncowka w XL starla sie tak ze juz nic nie ma :) dzieki kooba za namiary, musze zamowic bo te z opakowania gdzies zaginely...

 

a co do roznicy wacom-pentagram to nie jest ona taka wielka zeby byla warta roznicy w cenie. takie moje zdanie. pentagram dla zabawy czy nawet komercji jest ok. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności