Skocz do zawartości

big big problem potrzebuje szybko pomocy!!


ciacho191

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Od jakiegoś czasu uczę się mayi ale gdy podczas renderingu wyskoczył jakiś błąd nie mogę zmienić w ustawieniach wielkości obrazu na "custom" co mnie bardzo irytuje bo znajomi pytają się o avatarki czy banery a ja nie mogę zmienić gdy klikam na tą opcje nic się nie dzieje próbowałem reinstalacji ale nic nie dała, wykasowałem te pliki z preferencjami i też nic jeśli ktoś wie jak sobie z tym poradzić proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego, tzn.? Nie da się w te pola niczego wpisać, czy render ignoruje wpisane wartości?

 

po screenie widać ze dla FloatFieldGrp || IntFieldGrp flaga -en jest ustawiona na on, wiec pewnie ignoruje :)

Uwielbiam opowieści z serii wywiało mi jakiegoś errora i nie działa :)

Stary więcej szczegółów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed usunięciem plików z dokumentów i reinstalacji po wpisaniu wymiarów i wciśnięciu enter pojawiały się poprzednie. Obecnie działa wpisywanie według wszelkich praw logiki powinno działać wcześniej ale najważniejsze że już jest. Co do szczegółów błąd wyskoczył mi koło 2 w nocy po całym dniu pracy więc nie specjalnie go zapamiętałem na przyszłość będę na nie uważał dzięki za rady pozdrowienia dla was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności