Skocz do zawartości

teczka2d: Vorek


Vorek

Rekomendowane odpowiedzi

Ellou Amigos :)

 

Przy okazji robienia porządków w zbiorach, znalazłem kilka uczelnianych wypocin i pomyślałem sobie że rzucę je Wam na pożarcie. Klika martwiaków + jeden olej robiony dość dawno temu (pierwszy i ostatni jak na razie ;) )

 

Chciałbym żeby ten wątek był dla mnie pewnym "impulsem" żeby działać dalej tradycyjnie (niestety ciągle brakuje czasu :) ) no i sporą dawką konstruktywnej krytyki od Masterów.

 

Tusz, bardziej ekspresyjnie ;) 100x70

martwa1.jpg

 

Ołówek, 100x70

martwa2.jpg

 

Tusz, 100x70

martwa3.jpg

 

Tusz, 100x70

martwa4.jpg

 

Ołówek, 100x70

martwa5.jpg

 

No i wspomniany olej, jak pewnie wszyscy zauważą, jest to mizerna próba naśladowania Mistrza Śp. Beksińskiego. Teoretycznie nie powinienem tutaj tego wrzucać, ale pokazuje jako pierwszą próbę z olejem :)

 

Płótno, 40x60

 

beksinski.jpg

 

Pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

szmatka bardzo ładnie rzucona clothem. podasz parametry? :)

 

a tak na serio całkiem przyzwoity warsztat. olej mimo wszystko wypadł całkiem nieźle i mógłbyś zainteresować się akrylem. imo łatwiej go opanować niż oleje a daje więcej swobody (bo łatwo pościerać czy wymieszać barwy). no i mniej śmierdzi :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witka,

 

jedyneczka - no fakt, ciezko cos tu wyczytac z rysunku, wyglada na dopracowany szkic, choc szkoda ze nie wykorzystales calego arkusza

dwojeczka - sianko, sianko & sianko :D , osobiscie nie lubie tego typu cieniowania, ale na plus ladnie wyciagniete bryly, choc znowu zajales sie tylko "srodkiem "

trojeczka, czworeczka - to samo co jedyneczka

piateczka - fajne drapowanie, ale jeszcze lepiej by wygladalo, jakbys ktorys moment ladnie wyciagnal, zeby skupic na nim uwage widza

szosteczka - ladna paleta kolorow, ale troche plaskie toto i zmieniaj grubosci pedzli

 

pzdrw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cos w tym jest,że sie tu jakoś ostatnio hurtem pokazujecie;)

szmatka jest świetna- bardzo dobra, dosadna krecha i cieniowanie, wszystko gites olrajtes;) rozumiem,że ćwiczenióka?:)

Jak dla mnie wierza mogła by najść większą głębią, podzieleniem na dwa plany (wiem że to olej, a nie ps-lekko trudniej coś poprawiać, ale mówię o dodawaniu, a nie odejmowaniu:D) i jak na klimat "Beksiństowski" to za mało mroczno-dramatyczne, ale pewnie już o tym wiesz;)

drugi ołówek ma bardzo fajnie pocieniowaną/przekazaną tą sprężynę, ale cała reszta pracy poziomu nie trzyma...

podobnie z tuszami- straszy charmider- ale rozumiem, że to tez takie wprawki :)

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności