Skocz do zawartości

Scena 3D: Chickens` revenge


kxs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Może kurczak powinien mieć łapki bardziej przypominające skrzydła i nie podoba mi się zapięcie szelek od spodni farmera a tak poza tym to scenka bardzo fajna. Życzę powodzenia przy texturkach i czekam na kolejne update'y.

 

 

Jasne, jasne. Zgadzam się, po prostu modele jeszcze nie skończone. Niedługo wrzucę update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tytułu bym zrezygnowała, obrazek mówi sam za siebie.

Niech facet nie ma tułowia tak prosto, niech się wychyla do przodu lub wygina do tyłu, wyglądałoby dynamiczniej.

Kurczak źle trzyma siekierę, za blisko ostrza, w ten sposób się nie zamachnie porządnie.

Buzię faceta bym otworzyła mocniej, skoro jest kreskówkowy klimat to z mimiką można spokojnie przesadzić.

Możesz z boku zrobić rządek młodych kurczaczków, takich jeszcze żółtych (przypatrują się i uczą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł raczej zostanie. Po prostu lubię przy takiej pracy pobawić się czcionkę i jakiś tytuł dodać. Wtedy też obrazek wygląda trochę jakby taki plakat do kreskówki. No nie wiem, po prostu mi się tak podoba :)

Kurczaczki... no nie wiem. Już druga osoba mi o tym pisze. Może... Nie jestem jeszcze przekonany.

Z tułowiem, otwarciem szerzej ust oraz trzymaniem siekiery przez koguta masz rację. Trafne uwagi. Muszę to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szymkolwiek renderujesz może jakiegoś strasznie mocnego suna walnij nisko jako oświetlenie aby taki klimatyczny długi cień się pojawił i kolorystyka pomarańczowo-czerowna światła? taki dziki zachód;) jakieś kaktusy i coś za co może mnie inni zbesztają ale ja bym wsadził maluteńkie światełko coś ala omni mu do buzi głęboko aby buzia nie była czarną dziurą. to tyle. podoba mi się kreskówkowy karykaturalny klimat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności