Skocz do zawartości

Wiz: Kuchnia abar


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie gra mi wyglad podlogi, zbyt matowa deska...Moze ciut polysku zeby nadac wrazenia lepszej jakosci paneli;) Mysle ze poprawi prezencje wizki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

staraj sie nie przepalac okien, proponuje vray plane w oknie o niebieskiej barwie, z niskim mult. dodatkowo swiatlo emitujace slonce, moze directlight o barwie zoltej, wydaje mi sie ze to moze pomoc jezeli chodzi o oswietlenie.

Co do tej podlogi to racja, matowa jak... ;] hehe tutaj proponuje reflect na maxa z zaznaczonym fresnel refl. plus refl glossines na 0,7-0.8 :)

a tak ogolnie to wporzadku jak na pierwsza vizualke :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za konstruktywne komentarze - poprawiłem ciut podłogę tak jak radziliście, co do proporcji i oświetlenia to pozostawiam wszystko jak było... Przy następnych pracach będę miał na uwadze wasze rady :-) teraz uczę się modelowania i muszę przyznac że jak na razie kiepsko mi to wychodzi hehe , pozdrawiam gorąco !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozna to ja bym to widzial tak:

2001570120427940595_rs.jpg ale jak mowilem przepalenia woknach sa masakryczne, dodatkowo odbicie na panelach, wyglada jakby ktos polal woda albo polozyl warstwe szkla na podloge.

pozdrawiam!

 

p.s jesli trzeba wywale obrazek, nie ma problemu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności