Skocz do zawartości

POJAZD 3D - Renault Espace


Misic

Rekomendowane odpowiedzi

No i wziąłem się za samochód. Nie podejmę się teksturowania biurka, bo za dużo przy tym jest dłubania... raczej skupiam się na samych modelach niż na teksturach. Niezłe wytłumaczenie co? :/

 

Ale do rzeczy... zobaczymy co z tego wyjdzie... na razie zamieszczam pierwszy render. Jest tak dużo zrobione (zależy dla kogo, dla mnie dużo), bo siedziałem dzisiaj dosyc \"sporo\" przy maxie, a poniżej zobaczyć możecie efekty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Oj, niezłego żeś buga zauważył, fucktycznie jej tam nie ma :o Trochę lol ze mnie, ale się poprawi... jest czas, jest czas :D

 

Wiem Pablo i dlatego się boję, że nie skończę tego samochodu jak i 5 poprzednich moich prac :( Ale podchodzę do tego samochodu bardziej poważnie i mam nadzieję, że będzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nowy apdejt :P Zabrałem się za tył, ale mam dziwne wrażenie, że coś spieprzyłem ale nie wiem co :(

 

Wiggles, a ten car już był? Bo dla mnie nawet jak był to jest oryginalny, bo mało kto robi wany, zawsze lecą jakieś ferrari, porshaki i inne takie, a ja robię wana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale to co Ty mnie tu pokazujesz to już przegięcie!!! :o Jak można z wana zrobić F1?!?!?! Toż to koszmar jakiś. Ale ja i tak robię wana, ale normalnego :D

 

No powiedzcie mi co tu jest do poprawki, bo nie wiem co mam poprawić. W czasie gdy będzie mi tu radzić, idę poprawić przód, bo nieźle spieprzyłem jak to krwawy brat zauważył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko, pójdzie w dół, to nie jest jeszcze skończony przód, jeszcze listwy trza zrobić i wiele innych pierdułek. To jest taki jakby dokładniejszy szkic, poźniej się będzie dorabiać szczegóły.

 

P.S

A o tej klapie zapomniałem :P Ale się poprawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest wymęczony apdejt... wymęczony, bo tak mi się dzisiaj nic nie chciało robić, że prawie usnąłem przy tym przesuwaniu krzyżyków. Ale mniejsza o to... jest jeszcze dużoooo bugów tym modelu, ale jakoś nie potrafię zrobić, żeby te krawędzie były idealnie równe, zawsze gdzieś coś odstaje, a zresztą widać to na renderze. Co robię nie tak? Sam nie wiem, więc was się spytam jako fachowców... poradzicie coś? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz rację, ale nadkole nie było jeszcze wogóle poprawiane. Narazie skupiam sięna samym tyle, bo chcę skończyć tył i wtedy się zabiorę za resztę.

 

A idzie mi to tak powoli, bo jak widać na skrinie ciężko mi wychodzi wyrównywanie krawędzi... jak robiłem przód to wszystko elegancko się wytłoczyło i wszystkie krawędzie są równe, a z tyłu wychodzą mi jakieś pofalowania, niedopasowania itp. Muszę wszystko ręcznie przerabiać i to mnie właśnie wkurza, bo strasznie dużo czasu na tym marnuję... jakby mi tył tak łatwo poszeł jak przód, to już prawdopodobnie kończył robienie okien i zabierałbym się za wnętrze (planuje zrobić, ale nie wiem jak to będzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się przemęczyłem z tym wyrównywaniem krawędzi :( Zabrałem się trochę za przód, bo narazie nie mogę już patrzeć na tył...

 

Mam też update... jeszcze wprawdzie przód nie jest skończony, ale na chwilę obecną tak to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności