Skocz do zawartości

Nie zgadzasz się na zbyt drogie stancje? Podpisz się!


Knysha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja się nie zgadzam z tym, że ładne dziewczyny na mnie "nie lecą" (przynajmniej większość). no i z tym, że zaczynam łysieć.

w związku z powyższym: na jakiej liście powinienem się wpisać?

 

Jezeli Cie nie interesuje topic, to nie postuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

no fajny apel. Jak ktoś z Was miałby mieszkanie , ktore wynajmowałby komus to co by zrobił po takim apelu ?

Na początku myslałem że to apel do tych publicznych akademikow. Wtedy to jeszcze miałoby sens. Ale i tak wymagałoby podania jakichś sum - punktów odniesienia.

W sumie to mozna robic dwa takie apele - drugi, do wlascicieli sprzedajacych samochody - zeby dawali mniejsze sumy .

I czy jesli nawet jakis student dostalby nagle 10 % obnizke czynszu, to czy ma to JAKIKOLWIEK wplyw na to , zeby zostal w kraju po studiach ?

Teoretycznie dobra inicjatywa, a tak naprawde to kolejny łancuszek internetowy.

Mimo wszystko mysle ze warto sie przylaczyc do bardziej realnych i szczytnych petycji.

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysha wyluzuj. Problemu doświadczyłem i doświadczam na własnej skórze, ale mimo wszystko śmieszy mnie ten apel :)

Już lepiej załóżcie partię polityczną, przejmijcie władzę, i wprowadzcie ceny urzędowe na pokoje dla studentów ;) Nie takie rzeczy przechodziły w naszym wspaniałym kraju. Możecie nawet iść na całość i wprowadzić urzędowy nakaz kwaterowania studenta dla ludzi posiadających duże mieszkania ;)

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się akurat nie podpiszę bo uważam że mamy nadprodukcję magistrów. Nie każdy musi mieć studia. Nadmiar ludzi z wykształceniem wyższym psuje rynek. Teraz nawet na recepcję do odbierania telefonów chcą dziewczynę po studiach. Bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z kannu. Ceny są (jak na razie jeszcze) ustalane przez zasady wolnego rynku i cieszmy się, że tak się dzieje. Niestety ceny za stancje spadną dopiero jak będzie mniej chętnych, żeby je wynajmować i żadne petycje nic tu nie zdziałają. Ja bym sobie zrobił petycję o obniżkę cen samochodów no i sprzętu komputerowego, a jak będę chciał dom postawić to o obniżkę cen materiałów budowlanych.

 

KLICEK: lol :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w Wyborczej o tym było. Potem tą petycje chcą gdzieś skierowac...ale nie pamiętam gdzie. Raczej ma znaczenie symboliczne...bo zadnych konkretnych zmian nie zwiastuje...

 

...chociaż przydały by sie bo ceny mieszkań są horrendalne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanszy i szybszy internet;)

 

a tak serio to według mnie jaki rynek takie ceny: jeśli naród jest kulturalny i policja przestrzega prawa to na torebki na psie gów**byłby popyt, byłyby tanie i byłyby wszędzie, a jak wolimy mieć nasrane na chodnikach i trawnikach to tak jest, torebki mało gdzie są i są drogie.

 

Analogowo: (;]) Jeśli w polsce mieszkania kosztuja ile kosztuja to kosztuja tyle dlatego że ludzie są niekulturalni i bardzo często zostawiają stancje w opłakanym stanie bez wyposażenia. Rynek dyktuje ceny. i niech tak pozostanie. jacy ludzie taki kraj.

 

P.S. po prostu znam ten problem z drugiej strony, właściciela.

 

pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

nie no, bez jaj. Ileś razy wynajmowałem mieszkanie, i nigdy nie mówiono mi ,

że jesli okaże sie , że jestem kulturalny i nie obrzygam ścian ,to będzie taniej.

Odwrotnie. Brano kaucje, i mówiono ze jak zarzygam , to nie oddadzą. Chybiony argument. Nie spotkałem sie zaleznoscią bycia kulturalnym /do ceny.

Chybiony apel , i nawet nie smieszny.

Odnosnie woreczków na kupy psie to fakt. Tyle dobrego ,ze we wrocławiu zaczeli ostatnio montować na osiedlach specjalne kubły na to.

Ekologia kosztuje. Ostatnio szukałem łapki na myszy - ale żeby złapać zywą i nie zabijac.

I są tylko w jednym sklepie, a cena jest 20 razy wyższa niż tej, która zabija na miejscu.

( 2,5 pln vs 50 pln). Tak to jest. :(

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to nie ceny mieszkań są problemem studentów imo. Jak by był normalny system stypendialny to nie było by problemu. Teraz prawie każdy może dostać trochę kaski, ale takiej za którą można się co najwyżej jednorazowo upić. Stypendia powinny być przyznawane za faktyczne osiągnięcia i przy złej sytuacji materialnej rodziny ale za to powinny być realnej wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności