Skocz do zawartości

wip: WORMAGEDDON


mallow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

No nie istnieje jeszcze bo to WIP. Jak pisałem, na razie tak tylko tytułem wstępu daję linka do strony. Niedługo wrzucę tu wstępne postacie i dam znać jak strona ruszy. Pozdrawiam :)

 

edit:

No dobra, żeby nie było. Może napiszę coś więcej o samym filmie. Będzie to animacja 3d zrobiona w Blenderze. Ekipa od Elephants Dream pokazała już, że da się zrobić w nim ładny film, więc muszę teraz tylko "trochę" popracować i... gotowe ;)

Co już mam? Jest skończony scenariusz - zabawna (mam nadzieję ;) ) historyjka o robalach. Trochę taka parodia hollywoodzkich blockbuster movies.

Nad projektami postaci pracuje moja koleżanka z roku z ASP - Kaja Bajowska. W trakcie tworzenia jest animatik.

Aha, o Elephants Dream wspomniałem jeszcze z tego powodu, że film chcę docelowo udostępnić na tej samej licencji, tzn będzie można go sobie ściągnąć za darmo z internetu wraz z plikami źródłowymi (wszelkie materiały z produkcji).

 

No, jak tylko coś ruszy dalej, dam znać.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! bardzo się cieszę że do animacji zostanie wykorzystany taki niedoceniany program jakim jest blender...

 

zapodaj screeny z modelami, choć możesz się spodziewać masy krytyki(to chyba norma na tym forum).

 

Ja liczę na to że produkcja wam się uda i dotrwacie do końca, bo warto pokazać że darmowy soft jest konkurencyjny jeśli tylko umie się go obsługiwać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności